Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Ash i jego przyjaciele ponownie muszę stanąć w obronie świata, tym razem przed psychopatycznym kolekcjonerem, który zapragnął zdobycia Legendarnych Ptaków. Cóż, ciężko ukryć, że Moltres, Zapdos i Articuno to tak naprawdę tylko przykrywka, która otworzy mu drogę do prawdziwego rarytasu!

Uwierz w Swoją Siłę

Uwierz w swoją siłę!

  • Tytuł polski: Pokémon: Uwierz w swoją siłę!
  • Tytuł angielski: The Power of One
  • Tytuł japoński: 幻のポケモン ルギア爆誕 (Mirage Pokémon Lugia's Explosive Birth)
  • Polska premiera: 1 czerwca 2001
  • Amerykańska premiera: 14 listopada 2000
  • Japońska premiera: 2 lutego 2000

Opis filmu
Drugi już film o Pokémonach. Tym razem jego akcja toczy się na Wyspach Pomarańczowych, po których Ash Ketchum i jego przyjaciele właśnie podróżują.

Chciwy i niezwykle bogaty kolekcjoner Lawrance III pragnie wzbogacić swoją kolekcję o legendarną Lugię. W tym celu musi jednak najpierw wywabić ze swych gniazd trzy mistyczne ptaki - Moltresa, Articuno i Zapdosa. Niestety, z chwilą gdy jego plan zaczyna wchodzić w życie, wszystko wymyka się spod kontroli, a Tytany Lodu, Ognia i Pioruna zaczynają siać postrach i zniczenie na całym archipelagu. Na szczęście, nasz bohater trafia właśnie na wyspę Shamouti, gdzie odbywa się coroczny festiwal. Młody i mężny trener będzie teraz musiał stawić czoła problemom, których bieg może zagrozić losom świata.

Film drugi również został wyemitowany na wielkim ekranie, pozostawiając po sobie całkiem miłe wspomnienia. Co więcej, następnie wydano go w Polsce na kilku nośnikach. Jeśli więc komuś się on spodobał, z niewielkimi trudnościami (jak by nie patrzeć, The Power of One ma już kilka lat), może nabyć go na DVD lub VHS.

Galeria


~p_sensei


Uwierz w Swoją Siłę