Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Czy grając w gry Pokémon Diamond lub Pearl nie zastanawialiście się, dlaczego staczane przez Was pojedynki nie są tak emocjonujące? Jeżeli odpowiedź brzmi twierdząco, mamy dla Was pewną radę - spróbujcie zagrać w pierwszy tytuł z serii Kieszonkowych Potworów na konsolę Nintendo Wii. Czeka tam na Was masa rozrywki i zabawy w trójwymiarze. Nie obejdzie się także bez pojedynków przez Internet z graczami z całego świata!

Pokemon Battle Revolution - Tworzenie postaci

W grze Pokémon Battle Revolution, mamy możliwość zrobienia,własnego bohatera, którym będziemy kierować podczas walki. Dodatkowo możemy zapisać aż 32 własnych trenerów.

Ubiór, wygląd

pokemon
Pierwszym krokiem do wykreowania naszego bohatera jest wybranie odzieży, którą będzie nosiła nasza postać. Do wyboru mamy pełno rodzajów twarzy, spodni, fryzur, kamizelek, okularów, czapek, rękawiczek, plecaków, bluz i innych gadżetów. Wybieramy to, co nam się podoba.

Historia Trenerów

pokemon
W pamięci tej gry możemy przechowywać, aż 32 własnych trenerów wraz z drużyną Pokémonów. Postaciami możemy grać wymiennie i pomagać sobie nimi.

W walce

pokemon
Stworzoną przez nas postacią możemy grać i walczyć podczas naszej gry, ale nie tylko. Naszym bohaterem możemy się pojedynkować z postaciami graczy z innych krajów za pomocą Nintendo WiFi.

~Raik


POMOCE W GRZE