Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Co byś zrobił, gdybyś pewnego dnia otworzył oczy i okazałoby się, że jesteś Pokémonem? Teraz masz okazję się przekonać! Razem ze swoimi nowymi przyjaciółmi będziesz mógł spenetrować tajemniczy świat Kieszonkowych Stworków, rozwiązać serię problemów, a ostatecznie uchronić go przed zagładą. Szykuje się niezła zabawa, w niespotykanym dotychczas wydaniu.

Pokémon Mystery Dungeon: Red Rescue Team - Pokemon Square

Nasza Baza

To miejsce jest podstawą naszych działań. Jest to nasz "teren". Możemy z tego miejsca odwiedzić znajome Pokemony w Friend Area, wybrać się do Pokemon Square (centralne miasto), przerwać lub przyjąć misję. W naszym budynku możemy także zapisać grę.

Kecleon Shop

W braci Kecleonów możemy kupić zwykłe przedmioty typu jabłka, gravelerock. U fioletowego Kecleona możemy nabyć TMy i Orbsy.

Wigglytuff Club

Jest to miejsce zarządzane przez Wigglytuffa, który kocha poznawać nowych przyjaciół. Tutaj można kupić obszary dla naszych partnerów.

Felicity Bank

Felicity Bank umożliwia depozyt pieniędzy. Gdy zostajesz pokonany w lochu, tracisz swoje wszystkie pieniądze co masz przy sobie, zaleca się deponować do banku kwoty na zabezpieczenie.

Kangaskhan Storage

Kangaskhan Storage pozwala na przechowywanie przedmiotów. Gdy zostajesz pokonany w lochu, tracisz itemy. Poza tym nasz Toolbox, ma ograniczoną przepustowość, więc warto przechowywać tu trochę itemów.

Gulpin's Link Shop

To miejsce prowadzi Gulpin. Umożliwia dodanie lepszych efektów w walce. Gulpin może przywrócić także zapomniane ataki.

Makuhita Dojo

W Makuhita Dojo są prowadzone szkolenia. Składające się z trzech różnych lochów - dla każdego typu Pokemona są inne (Normal, Fire, Water, Grass, Electric, Ice, Fighting, Ground, Flying, Psychic, Poison, Bug, Rock, Dragon, Dark, Steel).

Jeśli wszystkie przejdziemy otrzymamy statuę Bonsly'ego.

Pelipper Post Office

To miejsce, gdzie poczta jest wydawana przez PokeListonoszy czyli Pelippery. Możemy tu otrzymać SOS Mail, wysłać OK-Mail, wysłać/odebrać list podziękowania. Na zewnątrz znajduje się tablicę, na której możemy wybrać opcjonalne misje do podjęcia.

~Raik