Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Co byś zrobił, gdybyś pewnego dnia otworzył oczy i okazałoby się, że jesteś Pokémonem? Teraz masz okazję się przekonać! Razem ze swoimi nowymi przyjaciółmi będziesz mógł spenetrować tajemniczy świat Kieszonkowych Stworków, rozwiązać serię problemów, a ostatecznie uchronić go przed zagładą. Szykuje się niezła zabawa, w niespotykanym dotychczas wydaniu.

Pokémon Mystery Dungeon: Blue Rescue Team - Ewolucja

Ewolucja w Pokemon Mystery Dungeon w porównaniu z innymi częściami Pokemon działa inaczej. Wydaje się, że ewolucja w tych grach pełni mniej ważną rolę. Ewolucja także nie podnosi statystyk, jest ona głównie po to, by Pokemon mógł nauczyć się ataków, których nie może na poprzednim stadium.

Dostęp do Luminous Cave

Aby Pokemon ewoluował musimy mieć dostęp do Luminous Cave. Dostęp do tego miejsca uzyskamy dopiero pokonując Rayquaze. Jaskinia znajduję się w Whiscash's Pond, na północ od miasta i widzimy w centrum obszaru dziurę. Wchodzimy do niej.

Zaraz po wejściu znajduje się kamień. Podchodzimy do niego i wybieramy opcję tak oraz możliwe, że będzie komunikat by wybrać itemy do ewolucji, wszystko w zależności od tego w jaki sposób Pokemon ewoluuje.

Kiedy wiemy, że Pokemon może ewoluować?

Aby to sprawdzić wciskamy B by uzyskać dostęp do menu. Wybieramy swój zespół i listę Pokemonów w zespole. Klikamy dwa razy w prawo, pomijając statystyki. Teraz w "Evolution" możemy zobaczyć czy pokemon jest gotów do ewolucji. Jeśli pisze "Posibble" to znak, że Pokemon może już ewoluować.

~Raik