Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Co byś zrobił, gdybyś pewnego dnia otworzył oczy i okazałoby się, że jesteś Pokémonem? Teraz masz okazję się przekonać! Razem ze swoimi nowymi przyjaciółmi będziesz mógł spenetrować tajemniczy świat Kieszonkowych Stworków, rozwiązać serię problemów, a ostatecznie uchronić go przed zagładą. Szykuje się niezła zabawa, w niespotykanym dotychczas wydaniu.

Pokémon Mystery Dungeon: Blue Rescue Team - Pokemony Czwartej Generacji

Kilka pokemonów z czwartej generacji Pokemon (Pokemon Diamond/Pearl) dokonują występów, jednak nie możemy ich spotkać bezpośrednio.


Bonsly
Bonsly nie pojawia się bezpośrednio w grze, jednak możemy uzyskąc jego statuę, przechodząc wszystkie dungeony (17) w Makuhita Dojo

Weavile
Tak jak Bonsly, Weavile'a nie możemy spotkać bezpośrednio w grze, jednak możemy uzyskać jego statuę zdobędziemy po ukończeniu wszystkich misji ocenionych na S lub *.

Mime Jr.
Możemy uzyskać jego statuę zdobędziemy po ukończeniu wszystkich misji ocenionych na S lub *.

Legendarny Lucario

Lucario w grze jest największym i najbardziej wybitnym liderem ratowniczej grupy (Rescue Team Leader), nawet dla Alakazama, który znajduje się w mieście. Niestety Lucario jest bezpośrednio niespotykany, możemy tylko zdobyć jego statuę za 15 000 punktów ratowniczych

Munchlax

Munchlax jest jedynym Pokemon 4-generacyjnym, którego możemy spotkać w grze. Aby go spotkać musimy mieć Apple w naszym Toolboxie. Wtedy istnieje szansa, że Munchlax będzie przy sklepie Kecleonów. Po krótkiej rozmowie z nim dowiemy się, że jest głodny. Zatwierdzamy komunikat. Za tą przysługę Munchlax da nam Munchbelt - item, który podnosi Atak i ataki specjalne, jednak możemy szybciej zgłodnieć.

~Raik