Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Pokémon FireRed, Pokémon LeafGreen - remake pierwszych gier o tematyce Pokemon - Greena i Reda. System rozgrywki, walki czy sama kraina nie uległy zmianie. Innowacje które głównie nastąpiły pod względem graficznym, czynią gry jeszcze bardziej interesującymi. Możliwość wymiany pomiędzy grami Ruby/Sapphire/Colloseum oraz toczenia rozgrywki w trybie do czterech osób, czyni te gry jeszcze bardziej porządanymi i niezbędnymi dla prawdziwego fana kieszonkowych stworków.

Pokemon FireRed/LeafGreen

Pokémon FireRed/LeafGreen
ポケットモンスターファイアレッド/ リーフグリーン (japoński tytuł)
platforma:Nintendo Game Boy Advance
gatunek:RPG
premiera: 1 października 2005 (Europa) 9 września 2004 (USA) 29 stycznia 2004 (Japonia)
developer:Game Freak
wydawca:Nintendo
pokemony:386
Opis


Pokemon FireRed i Pokemon Leafgreen to remake'i gier wydanych w 1996 roku. Znana jest doskonale fabuła i postacie w wersji Pokemon Red/Green - wszystko to już w całkowicie nowym środowisku graficznym na konsoli Nintendo Game Boy Advance!

Tradycyjnie już, grę zaczynamy od wyboru płci gracza, nadania mu imienia. Wnet przenosimy się do naszego rodzimego miasta, Pallet Town położonego w regionie Kanto. Po spotkaniu profesora Oaka, gdy staramy się przemierzyć Route 1, zarówno my, jak i nasz rywal jesteśmy przed wybraniem swojego pierwszego Pokemona. Do wyboru, mamy trzy PokeBalle leżące na biurku
uczonego, a w nich kolejno znajdują się - Bulbasaur, pokemon trawiasty, ognisty Charmander oraz wodny żółw Pokemon - Squirtle. Teraz już tylko naszym zadaniem jest przemierzenie regionu Kanto w celu zdobycia ośmiu odznak oraz pokonanie elitarnej czwórki. Po tym jednak, nasza przygoda się nie kończy. Nowością są wprowadzone wyspy Sevii, których łącznie jest dziewięć. Czekają tam na Nas całkowicie nowe przygody oraz Pokemony, głównie z drugiej generacji.

Pokemon FireRed/LeafGreen niewątpliwie osiągneły duży sukces. Zostały jednymi z najlepiej się sprzedającymi grami na konsole Game Boy Advance, ustępując tylko pierwszego miejsca Pokemon Ruby/Sapphire. Gra jest kompatybilna z Link Cable, aczkolwiek, do gry dołączony jest Wireless Adapter, który pozwala na komunikowanie się z przyjacielem za pomocą WiFi. Dodatkowo w Union Roomie możemy prowadzić rozmowy z innymi graczami. Za pomocą konsoli Nintendo GameCube możemy zobaczyć nasze Pokemony na ekranie telewizora w grze Pokemon Colosseum.

Galeria

~pokemon valhalla
Pokemon FireRed/LeafGreen