Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Kolejna z części pokemon, tym razem zyskała miano kryształowej. Drobne detale zmieniające tę grę w stosunku do G/S powodują, że staje się jeszcze lepsza! na pewno warto w nią zagrać!

Pokemon Crystal

Pokémon Crystal
ポケットモンスタークリスタルバージョン (japoński tytuł)
platforma:Nintendo Game Boy Color
gatunek:RPG
premiera: 2 listopada 2001 (Europa) 29 lipca 2001 (USA) 14 grudnia 2000 (Japonia)
developer:Game Freak
wydawca:Nintendo
pokemony:251

Opis

Pokemon Crystal zabiera nas do regionu Johto, gdzie czekają tam nowe wyzwania i Pokemony. Ulepszona wersja Pokemon Gold/Silver, posiada wiele nowych dodatków w porównaniu do poprzedniczek. Po raz pierwszy mamy możliwość decydowaniu czy będziemy grać trenerem płci męskiej czy żeńskiej. TO bardzo dobre rozwiązanie dla fanek Pokemonów, które wcześniej musiały grać chłopcem. Ponadto rozpoczynając walkę, ukazujące Pokemony są animowane. Pojawiły się także usprawnienia telefonu, połączenia od naszego
rywala i innych trenerów są bardziej obfiwte. Nie musimy się poruszać po menu, jeśli chcemy użyć jakiegoś ataku HM - robimy to wszystko jednym przyciskiem

Przed Nami kolejna podróż pełna zagadek i nowych Pokemonów, których łącznie możemy złapać 251 podróżując po dwóćh regionach, zaczynając od Johto, kończąc na Kanto.

Gra jest zgodna Link Cablem dzięki temu możemy wymieniać się Pokemonami, nawet z posiadaczami starszych wersji gier, jak i również toczyć z nimi zacięte bitwy Pokemon.

Galeria

~pokemon valhalla