Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Kolejna z części pokemon, tym razem zyskała miano kryształowej. Drobne detale zmieniające tę grę w stosunku do G/S powodują, że staje się jeszcze lepsza! na pewno warto w nią zagrać!

Pokemon Crystal - Klonowanie

pokemon
Zapewne nie wystarcza Ci jeden Master Ball lub jeden Ho-oh? Możemy to zmienić. Jak? Dzięki klonowaniu. Klonowanie jest taką rzeczą, dzięki której możemy mieć 200 master balli i 30 Ho-ohów. W tym artykule opiszę wam jak to zrobić.

Najpierw musimy iść do Poke Center i podejść, do komputerka. Przed PC zapisujemy grę. Teraz pokemona, którego chcemy klonować deponujemy do boxu.
pokemon
Gdy już to zrobiliśmy zmieniamy Box na pusty. Wtedy ukazuje nam się napis SAVING… DON'T TURN OFF THE POWER. Gdy to zdanie nam się ukaże wyłączamy GameBoya i odpalamy z powrotem. Jeśli wszystko dobrze poszło pokemona będziemy mieć przy sobie, a drugiego w boxie, do którego go oddaliśmy. Oczywiście trik do końca nieraz nie wychodzi, ale gdy w odpowiednim czasie wyłączymy GameBoya. Aby klonować jakiś przedmiot np. Master Balla dajemy go pokemonowi i klonujemy tak jak wcześniej opisałem.

~Raik