Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Po wielkim sukcesie gry Pokemon Stadium przyszedł czas na kontynuację serii. Druga część sagi została wzbogacona o nowe Pokemony i przede wszystkim nowGrafika uległa znaczącej poprawie, dźwięk przestał być niechlujną "pomyłką", a gra jako całość również została okrzyknięta wielkim hitem.

Pokemon Stadium 2 - Tryb walki

pokemonAtrakcją w tej grze jest to że prowadzi się same walki, gra raczej przewidziana dla tych graczy którzy wolą walczyć niż łapać pokemony albo rozwiązywać różne zagadki.

pokemonWalka Pokemon polega na wybraniu jednego z czterech ataków, które zna Pokemon, poczekaniu aż komputer lub przeciwnik również dokona wyboru i oczekiwaniu efektów. Pierwszy atakuje Pokemon, który jest szybszy, chyba że przeciwnik jest sparaliżowany.

pokemonWalki wyglądają niezwykle realistycznie. Każdy atak charakteryzuje się inną animacją, każdy Pokemon w inny sposób otrzymuje ciosy.

pokemonGdy Pokemon zostanie Pokemony, automatycznie wraca do swojego Pokeballa, natomiast trener wybiera kolejnego zawodnika. Przegrywa ten, który zostanie bez Pokemonów lub ten, który pierwszy straci 3 Pokemony ( jeśli zostało to wcześniej ustalone ).~Waldek


Pokemon Stadium 2