Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 59 dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Bohaterowie to osoby, którym w mandze poświęca się najwięcej uwagi. To oni stanowią podstawę całej historii przedstawionej w komiksie i to z tymi postaciami uosabiają się czytelnicy. W tym dziale możecie się o nich wiele dowiedzieć, przeczytać krótką biografię, poznać cechy ich charakteru i przejrzeć listę pokémonów, które złapali.

Bohaterowie - Janine

Informacje o Bohaterce

Imię:
Janine (jap. Anzu)
Wiek: ok. 20 lat
Tytuł: Lider Sali Gimnastycznej
Lokalizacja Sali: Fuschia City
Zawód: Akrobata do wynajęcia
Odznaka w posiadaniu: Soul Badge (Dusza)
Ekspert w typie: Trujący


Opis: Janine jest liderką sali gimnastycznej w Fuschia City. Posadę przejęła po zniknięciu jej ojca - Kogi. Często opuszcza miasto, zatrudniana przez różnych ludzi do przeróżnych prac. Po raz pierwszy pojawiła się w tomie jedenastym w trakcie wykonywania jednego ze zleceń. Za zadanie miała wykraść ogromną perłę, by przetestować system ochrony w Muzeum Goldenrod. Po skończonej misji przystanęła na dachu jednego z budynków i rozmyślała nad tym, co robi ze swoim życiem.
Jej ojciec chciał, aby dziewczyna dołączyła do Zespołu Rocket, jednak kiedy on i Giovanni zniknęli, Janine została sama i nie mogła liczyć na niczyją pomoc. Spokój przerwało jej pojawienie się Suicune, z którym rozpoczęła walkę. Doszła do wniosku, że jest w podobnej sytuacji jak legendarny pies. Potrzebuje nie tylko ojca, ale i mistrza, który wyznaczyłby jej jakiś cel.
Podczas pojedynku liderów sal z Johto i Kanto, Janine pojedynkowała się z Falknerem. Przegrała, gdyż w pewnym momencie opuściła arenę walki. Janine miała wrażenie, że na widowni znajduje się jej ojciec. Tajemnicza postać zniknęła jednak w mgnieniu oka. Trudno stwierdzić, czy był to Koga i czy kiedykolwiek jeszcze się spotkają.

Janine uczona była przez swojego ojca, mistrza trujących pokémonów. Ona także trenuje stworki tego typu. Pomagają jej one również w czasie wykonywania zleceń. Podobnie jak Koga, młoda trenerka jest wojowniczką ninja i umiejętności nabyte w czasie szkolenia wykorzystuje również w walce pokémonów.

Janine jest szczupłą dziewczyną o ciemnych włosach. Ubiera się w czarny strój ninja, zakłada ochraniacze i podobnie jak ojciec nosi czerwony szal.

Pokémony Bohaterki, które ma przy sobie

Obrazek pokémona

Informacje o pokémonie

Rozdział, w którym otrzymała pokémona

Imię: ???
Gatunek: Ariados
Typ: Robaczy/Trujący
Poziom: ???
Płeć: ???

Złapała go do rozdziału
"Kontra Crobat"

Imię: ???
Gatunek: Weezing
Typ: Trujący
Poziom: ???
Płeć: ???

Złapała go do rozdziału
"Kontra Crobat"

Imię: ???
Gatunek: Forretress
Typ: Robaczy/Stalowy
Poziom: ???
Płeć: ???

Złapała go do rozdziału
"Kontra Crobat"

Imię: ???
Gatunek: Crobat
Typ: Trujący/Latający
Poziom: ???
Płeć: ???

Złapała go do rozdziału
"Kontra Crobat"

Imię: ???
Gatunek: Grimer
Typ: Trujący
Poziom: ???
Płeć: ???

Złapała go do rozdziału
"Kontra Crobat"

~Wizard