Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Bohaterowie to osoby, którym w mandze poświęca się najwięcej uwagi. To oni stanowią podstawę całej historii przedstawionej w komiksie i to z tymi postaciami uosabiają się czytelnicy. W tym dziale możecie się o nich wiele dowiedzieć, przeczytać krótką biografię, poznać cechy ich charakteru i przejrzeć listę pokémonów, które złapali.

Bohaterowie - Berlitz

Informacje o Bohaterce

Imię: ???
Nazwisko rodowe: Berlitz
Wiek: ???
Rodzinne miasto: ???
Urodziny: ???
Tytuł: ???
Specjalnie umiejętności: ???

pokemonOpis: Główna żeńska postać serii DP znana jest tylko pod swoim rodowym nazwiskiem - Berlitz. Jej imię to zapewne tytuł trzeciej gry Pokémon z IV generacji, który dotychczas nie został ujawniony. Rodzinną tradycją trenerki jest konieczność wyruszenia w określonym wieku na Górę Tengan w celu zdobycia materiału niezbędnego do stworzenia własnego, rodzinnego herbu. Jej ojciec postanowił wynająć dwójkę ochroniarzy, którzy mieliby eskortować dziewczynę do miejsca przeznaczenia. Jednak w wyniku zamieszania, Berlitz przyjęła, że dwójka komików - Diamond i Pearl są właśnie zatrudnionymi trenereami. Oni z kolei mają wrażenie, że biorą udział w pewnego rodzaju reality show, którego finałem będzie zdobycie przez nich nagrody.
Trenerka otrzymała od Profesora Rowan trzy Pokédexy, trzy Pokétche oraz trzy startery dla niej i dwójki ochroniarzy. Dziewczyna przygarnęła wodnego Pochama.

Berlitz pochodzi z 200-letniej rodziny zamożnych uczonych, dobrze znanych w regionie Sinnoh. Nie zdradza swojego imienia byłe komu i zachowuje się bardzo dystyngowanie.

Trenerka nosi dwa pierścionki, diamentowy i perłowy. Jest szczupłą szatynką. Zakłada czarną sukienkę, białą czapkę i czerwony szal.

Pokémony Bohaterki, które ma przy sobie

Obrazek pokémona

Informacje o pokémonie

Rozdział, w którym otrzymała pokémona

Imię: ???
Gatunek: Pochama
Typ: Wodny
Poziom: ???
Płeć: ???

Dostała go od Profesora Rowan w rozdziale "???"

Imię: ???
Gatunek: Ponyta
Typ: Ognisty
Poziom: ???
Płeć: ???

Złapała go do rozdziału "???"

~Wizard