Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Pokémon Yellow to reedycja pierwszych gier z tej serii, które pojawiły się poza Japonią. Z racji konsoli na którą została wydana, nie była szczytem techniki, lecz nadrabiała to genialną grywalnością. Od pierwowzorów odróżnia ją tylko kilka szczególów, takich jak np. brak trzech pokemonów do wyboru na starcie - domyślnie dostajemy Pikachu, który porusza się za nami przez całą grę (poza PokeBallem).

Pokémon Yellow - Viridian City

Viridian City


 Lokacje:
 A Pokémon Mart
 B Viridian City Gym
 C Pokémon Center
 Poké-Mart:
Pokéball200
Potion300
Antidote100
Paralyz Heal200
Burn Heal250
Zobacz mapę - Viridian City
Ostatnia Odznaka!

    OK! Zaczynamy nasze ostatnie wyzwanie na arenie. Kiedy byliśmy tu ostatnio, Stadion był zamknięty, ale tym razem wydaje się być inaczej, a co lepsze, tutejszym Liderem jest nikt inny, jak Giovanni. Nie dajcie się jednak zwieść pozorom. To, że udało się nam z nim wygrać wcześniej kilka razy, nie znaczy, że teraz pójdzie nam podobnie. Powinniśmy uważać, gdyż nasz oponent używa Ziemnych i Trujšcych Stworków, co w rezultacie wcale nie daje łatwego połšczenia. Dugtrio, Nidoqueen czy Nidoking potrafiš nieźle narozrabiać, dlatego warto wykończyć je jak najszybciej, używajšc Wodnych lub Psychicznych ataków. Przydało by się też uważać na jego Fissure i Earthquake, gdyż ciosy te sš bardzo potężne. Może ich uniknšć np. Latajšcy Pok.
    Jak dotrzeć do Giovanni'ego? Nic prostszego! Wchodzimy do przegrody, w której stojš naprzeciw siebie trzej trenerzy (u góry Cooltrainers, na dole Blackbelt). Nie walczymy z nimi, idšc cały czas przy ścianie i kierujšc się na północ. Tuż przed skrętem w lewo, zaczepi nas jeden oponent, który ma w swojej drużynie Marowak i Rhyhorn'y, Nidorinę i Nidoqueen. Po wygranej walce kierujemy się do przesmyku, który blkuje nam w ostatniej chwili Blackbelt. Powalamy go na ziemię bez problemu, cofamy się i obchodzimy całš arenę w bardzo szybki i łatwy sposób, trafiajšc pod nogi samego Lidera. Za wygranš dostaniemy Odznakę Ziemi i TM27 - Fissure. Wracamy do Centrum, leczymy się i obieramy kierunek na wschód!


<< Wstecz -