Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Pokémon Yellow to reedycja pierwszych gier z tej serii, które pojawiły się poza Japonią. Z racji konsoli na którą została wydana, nie była szczytem techniki, lecz nadrabiała to genialną grywalnością. Od pierwowzorów odróżnia ją tylko kilka szczególów, takich jak np. brak trzech pokemonów do wyboru na starcie - domyślnie dostajemy Pikachu, który porusza się za nami przez całą grę (poza PokeBallem).

Pokémon Yellow - Fuchsia City

Fuchsia City

 Lokacje:
 A Pokémon Center
 B Pokémon Mart
 C Fuchsia City Gym
 D Safari Zone
 E Dom Strażnika
 F Chatka Rybaka
 Poké-Mart:
Ultraball1200
Greatball600
Super Potion700
Hyper Potion1500
Review1500
Full Heal600
Super Repel500

Zobacz mapę - Fuchsia City
Niewidzialni Ninja!

    W tym mieście jest całkiem sporo rzeczy do zrobienia. Oczywiście, tylko jeśli wliczymy w to Safari Zone. Ja natomiast mam zamiar poświęcić "Strefie" osobny dział, więc narazie skupmy się raczej na pokonaniu tutejszego Lidera. Stadion nie należy do przyjemnych, gdyż jest to jedna wielka zagadka. Aby dostać się do mistrza, trzeba przedrzeć się pośród niewidzialnych ścian. Nie jest to trudne, ale do łatwizn również nie należy. Jeśli chodzi o skład drużyny, to Ziemne i Psychiczne Poki będš tu jak najbardziej na miejscu. Nasz przeciwnik używa bowiem Trujšcych Stworków, choć nie pomnę, że jego asystenci majš w swych team'ach również Hypno i Drowzee. Powinniśmy się skupić raczej na elementarnych atakach, gdyż sš one znacznie bardziej efektywne w wypadku Pokemon'ów z mocnš Defensywš. Po wygranej walce zostaniemy uraczeni Soul Badge i TM06 - Toxic.
    W domostwach na uboczu żyje strażnik, który zgubił gdzieś swojš sztucznš szczękę. Jeżeli oddamy mu jš po wizycie w Safari Zone, dostaniemy od niego HM04 - Strenght. Za ścianš, sšsiad staruszka, obdaruje nas God Rod'e, dzięki której będziemy mogli łowić Pokemon'y inne, niż tylko Magikarp'ie. Najwyższa pora udać się do Safari Zone.

<< Wstecz -