Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Pokémon Yellow to reedycja pierwszych gier z tej serii, które pojawiły się poza Japonią. Z racji konsoli na którą została wydana, nie była szczytem techniki, lecz nadrabiała to genialną grywalnością. Od pierwowzorów odróżnia ją tylko kilka szczególów, takich jak np. brak trzech pokemonów do wyboru na starcie - domyślnie dostajemy Pikachu, który porusza się za nami przez całą grę (poza PokeBallem).

Pokémon Yellow - Route 3

Route 3


Różowy Koszmar!

    Panie i panowie, trzymać nakrycia głowy, oto przed nami maraton pojedynków. Na Trasie numer trzy czeka na nas spora liczba trenerów, których Poki są na prawdę różnorodne. Po pokonaniu Bug Catcher'a, skręcamy w dół, zeskakując ze spadu. Nadkładamy tym sposobem trochę drogi, ale stajemy naprzeciw mocnego oponenta. Przechodzimy tą samą ścieżkę co poprzednio, tym razem jednak nie odbijamy w żadą stronę, cały czas idąc prosto. W końcu docieramy do kępy krzaków, jednak narazie możemy ją ominąć, skupiając się ewentualnie na Lass, która się w nich znajduje. Uwaga na jej Jigglypuff'a! Ostatkiem sił docieramy do końca trasy 3, gdzie możemy poszukać własnego Poké-balona. Zaopatrzmy się tu też w Spearow'a (jego cel poznacie już w krótce).

Dobra oferta?

   Ta droga nie odznacza się niczym szczególnym. Ot, na jej końcu czeka nas wizyta w Centrum Pokémon. Wchodzimy do budynku, gdzie leczymy ranne Poki. Przy okazji możemy zamienić zdanie z kilkoma osobami. Facet po lewej, w białym stroju, oferuje nam kupno "sekretnego" Stworka - Magikarp'ia, za jedyne 500. Jeśli chcecie znać moje zdanie, narazie i tak nie mielibyście cierpliwości, żeby go trenować, a już niedługo dostaniecie Old Rod'a i będziecie mieli takich Poków pod dostatkiem. Odrzućmy więc ofertę i udajmy się prosto do Księżycowej Góry.

Po pokonaniu Brock'a,...   ...udajemy się pod Mt.Moon,...   ...gdzie niektórzy uważają nas za frajerów! ;/

Pokémon: Red Blue Yellow
Pidgey Często Często ---
Rattata --- --- Rzadko
Spearow Często Często Często
Sandshrew --- --- Rzadko
Jigglypuff Rzadko Rzadko ---
Mankey --- --- Rzadko


<< Wstecz -