Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Pokémon Yellow to reedycja pierwszych gier z tej serii, które pojawiły się poza Japonią. Z racji konsoli na którą została wydana, nie była szczytem techniki, lecz nadrabiała to genialną grywalnością. Od pierwowzorów odróżnia ją tylko kilka szczególów, takich jak np. brak trzech pokemonów do wyboru na starcie - domyślnie dostajemy Pikachu, który porusza się za nami przez całą grę (poza PokeBallem).

Pokémon Yellow - Kabuto i Omanyte

Kabuto

W drodze do Cerulean City przechodząc przez jaskinię Mt.Moon w pewnym miejscu dochodzimy do dwóch skamielin. Gdy pokonamy gościa, który je znalazł mamy do wyboru Helix Fosil i Dome Fosil. Nasz Kabuto znajduje się w DOME FOSIL. Na Cinnabar Island idziemy do laboratorium. Wchodzimy do ostatniego pomieszczenia i dajemy fosila doktorkowi. Wychodzimy na zewnątrz i ponownie wchodzimy do tego samego pomieszczenia. Jeśli pomimo tych czynności naukowiec nie odda nam Kabuto, chodzimy na zewnątrz około 150 kroków. Idziemy do niego ponownie i dostajemy upragnionego Kabuto. Na 40 poziomie nasz, Kabuto ewoluuje w Kabutopsa.

Omanyte

W drodze, do Cerulean City przechodząc przez jaskinię Mt.Moon w pewnym miejscu dochodzimy do dwóch skamielin. Gdy pokonamy gościa, który je znalazł mamy do wyboru Helix Fosil i Dome Fosil. Nasz Omanyte znajduje się w HELIX FOSIL. Na Cinnabar Island idziemy do laboratorium. Wchodzimy do ostatniego pomieszczenia i dajemy fosila doktorkowi. Wychodzimy na zewnątrz i ponownie wchodzimy do tego samego pomieszczenia. Jeśli pomimo tych czynności naukowiec nie odda nam Omanyte, chodzimy na zewnątrz około 150 kroków. Idziemy do niego ponownie i dostajemy upragnionego Omanyte. Na 40 poziomie nasz Omanyte ewoluuje w Omastar.

~RaikPokémon Yellow