Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Pokémon Yellow to reedycja pierwszych gier z tej serii, które pojawiły się poza Japonią. Z racji konsoli na którą została wydana, nie była szczytem techniki, lecz nadrabiała to genialną grywalnością. Od pierwowzorów odróżnia ją tylko kilka szczególów, takich jak np. brak trzech pokemonów do wyboru na starcie - domyślnie dostajemy Pikachu, który porusza się za nami przez całą grę (poza PokeBallem).

Pokémon Yellow - Missigno

Missingno przez niektórych nazywany misingo to Pokemon Wirus zamieszkujacy wyspe Cinnabar. Niestety w anime niespotykamy tej postaci. Jest ona tylko w grze Red/Blue/Yellow.

Wirus mnoży rzeczy do maxa(99x), psuje grafikę i przemienia się w Kangaskana. Pokemon ma 0 L.V lecz wystepuje też na 80-siątce. Radze nie łapać pokemona gdyż dzieja sie dziwne rzeczy. Kiedy wyjmujesz go z boxa gra sie zacina, psuje grafike itp...(ciekawostka: złap poka, daj mu Rare Candy a przemieni Ci sie w Kangaskana. Zła grafika znika i masz fajnego pokemona :))
Teraz powiem jak go złapać: Do tego (wyczynu) potrzebujemy Fly i Surf. Idziemy do pana który pokazuje Ci jak się łapie pokemony na początku gry. Zaczepiasz go i odpowiadasz "NO". Nie ruszając sie z miejsca lecisz na Cinnabar Island, idziesz w prawo, skaczesz do wody i pływasz na brzegu (50% na lądzie i 50% na wodzie). Pływaj góra, dół, góra, dół i wreszcze spotykasz wirusa. Radze użyć zwykłego Pokeballa gdyż pokemon jest "słaby". Niemusisz go łapać żeby sklonowac coś. Po prostu umieść np. MasterNall na 6 miejscu w itemsach używajac przycisku select i go pokonaj.

Najlepiej sklonować te rzeczy: Master-Ball (różne rodzaje balli), Rare candy - cukierki ktore dają o jeden level wyżej.

pokemon pokemon pokemon

pokemon pokemon pokemon

~lizardPokémon Yellow