Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Kontynuacja gier Red/Blue osiągnęła ogromną popularność wśród fanów pokemonów! Poprawienie grafiki i wydłużenie czasu rozgrywki były genialnymi posunięciami. Nawet po takim czasie Goldy/Silvery są ultra grywalne i na pewno warto w nie zagrać!

Pokémon Gold/Silver

Pokémon Gold/Silver
(ポケットモンスター 金&銀 (japoński tytuł)
platforma:Nintendo Game Boy Color
gatunek:RPG
premiera: 6 kwietnia 2001 (Europa) 15 października 2000 (USA) 21 listopada 1999 (Japonia)
developer:Game Freak
wydawca:Nintendo
pokemony:251

OpisCzas wyruszyć w całkiem nową przygodę! Długo oczekiwane sequele gier Red/Blue,są jeszcze bardziej wciągające, a przez wielu uważane za najlepsze gry z serii Pokemon. Cel pozostaje ten sam - zostać mistrzem. Tym razem, wcielamy się w postać młodego trenera Pokemon, który wyrusza w podróż po krainie Johto.
Na starcie dokonujemy wyboru, jaki Pokemon będzie naszym starterem. Tym razem, mamy do wyboru Chikoritę - typ trawiasty, Cyndaquila - stworka ognistego oraz Totodile'a - wodnego krokodyla.

Gra jest rozgrywana w czasie rzeczystistym, co do aktualnego czasu, pory oraz dnia tygodnia. Niektóre te rzeczy mają wpływ na grę. Dzięki systemowi dzień/noc, możemy spotkać różne Pokemony w części dnia.

W grach mamy możliwość spotkania 100 nowych Pokemonów, czyli w sumie nasz Pokedex może liczyć 251 wpisów w bazie. Dodatkowym atutem gry jest możliwość po znanym już nam regionie - Kanto, do którego możemy się wybrać po wygraniu ligi Johto, dzięki czas gry się wydłuża, a tamtejsi liderzy też na Nas czekają!
Galeria

~pokemon valhalla