Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Pierwsza RPGowa adaptacja gier Pokémon na konsole Gameboy Advance. Grafika jaką obie wersje oferują, w stosunku do swoich poprzedniczek robi duże wrażenie. Ciekawa fabuła i podróż po krainie Hoenn gwarantują wiele spędzonych godzin przed konsolą.

Pokemon Ruby/Sapphire - Rayquaza

Rayquaza – Legendarny pokemon. Możemy złapać go dopiero po pokonaniu Ligi. Musimy także posiadać Mach Bike. Następnie lecimy do miasta Pacifidlog i płyniemy na wschód, docierając do jamy.

Następnie wchodzimy do jaskini i włączamy MACH BIKE. Uważajmy na popękany chodnik, gdyż on się zawala. Musimy szybko, nie zatrzymując się przejechać. Niestety, nieraz są ostre zakręty i po prostu może spaść, ale praktyka czyni mistrza.

Gdy już wjedziemy na 4 piętro na końcu naszej trasy są 2 obok się popękane chodniki (na środku). Musimy w nie wcelować, na któryś z tych dwóch. Jeśli to nam się uda, to już pestka. Wychodzimy z jaskini i wchodzimy do drugiej. Widzimy już naszą legendę, podchodzimy do niej i zaczynamy walczyć. Uwaga! Jest na levelu 70, więc niezbędny będzie duży zapas ultra balli. Możemy użyć również Master Balla~Boss