Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Pierwsza RPGowa adaptacja gier Pokémon na konsole Gameboy Advance. Grafika jaką obie wersje oferują, w stosunku do swoich poprzedniczek robi duże wrażenie. Ciekawa fabuła i podróż po krainie Hoenn gwarantują wiele spędzonych godzin przed konsolą.

Pokemon Ruby/Sapphire - Regi

Aby złapać trzy legendarne Regi potrzebujemy:
  • TM28 Dig – daje nam dziewczynka w domku, na drodze 114
  • Wailord – można go spotkać na drodze , ale rzadko. Lepiej wytrenować Wailmera na level 40, by ewoluował
  • Relicanth – w glonach, najczęściej na drodze 124, lecz występuje także na drogach 125, 126 na levelu ok. 35
Jeśli mamy te wszystkie rzeczy lecimy do Pacifildog i płyniemy w lewo, trzymając się dołu. Ciągną nas teraz prądy morskie. Jeśli dobrze trzymaliśmy się dolnej części, dopłyniemy do obszaru gdzie, możemy zanurkować. Robimy tak. Płyniemy pod wodą do miejsca, gdzie na skale są dziwne litery. Wypływamy na powierzchnię. Od tej chwili znajdujemy się w jaskini. Idziemy przed siebie (w górę), aż dochodzimy do następnej wskazówki. Jeśli ją przeczytaliśmy, pisze na niej "DIG HERE". Używamy Pokemona, który posiada Diga. Teraz znajdujemy się w następnej jaskini. Wszędzie jest coś napisane, lecz nas obchodzi to ostatnie. Podchodzimy do niej i czytamy. Gdy już to zrobiliśmy przenosimy Relicantha na pierwszą pozycje w pkmn party, a Wailorda na ostatnią. Powoduje to trzęsienie ziemi oraz otworzenie wszystkich trzech jaskiń w których znajdują się Regi.

Na sam początek złapiemy sobie Regirock. Lecimy do miasta Mauville City. Udajemy się w górę i rozbijamy kamienie Rock Smash. Następnie udajemy się na pustynie i idziemy na sam dół, aż dojdziemy do małej otwartej jaskini. Wchodzimy do niej. Stajemy przed napisem na ścianie, idziemy dwa kroki w prawo i dwa w lewo, następnie używamy Strenth. W skałach robi się następne wejście, a w nich jest Regirock na levelu 40.


Drugi to Registeel. Jaskinia, w której jest, znajduje się na drodze 120. Gdy wejdziemy do pomieszczenia ustawiamy się na środku i używamy HM FLY. Otwierają nam się grota, w których jest Registeel na levelu takim samym, jak poprzednik, czyli 40.


Ostatni, Regiice. Jego jaskinia, jest na drodze 105. Lecz na początku jest zamknięta. Musimy stanąć i poczekać około minuty(czytając napis), aż same się otworzą. I tak oto wchodzimy i czeka na nas. Ostatni Regi.

~Raik