Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Pierwsza RPGowa adaptacja gier Pokémon na konsole Gameboy Advance. Grafika jaką obie wersje oferują, w stosunku do swoich poprzedniczek robi duże wrażenie. Ciekawa fabuła i podróż po krainie Hoenn gwarantują wiele spędzonych godzin przed konsolą.

Pokemon Ruby/Sapphire - Sootopolis City

Legenda
Cóż, znaleźliśmy się tutaj niewiadomo jak i dlaczego, nie mamy pojęcia, jaki związek z legendarnym Pokemon'em może mieć ta mieścina. Otóż i to zostaje nam wyjaśnione. Kyorge tudzież Guardon ukryli się w jaskini nazwanej przez tutejszych Cave of Origin, czyli nie mniej, nie więcej - Jaskinią Urodzin. Aby do niej trafić, musimy udać się do lewej części miasta, dopóki nie spotkamy dwóch, rozmawiających ze sobą osób. Po tym, jakaś kobieta zabierze nas do jaskini, gdzie wcześniej nie można było wchodzić. Cała jest ona pokręcona i okryta mgłą tajemnicy, którą musimy zgłębić. Aby ja zbadac, bedziemy potrzebować umiejętności Flash'a. Rozjaśniamy salę i idziemy na lewo, następnie na górę, by trafić do drabinki. Teraz schodzimy na dół i skręcamy na lewo. Jesteśmy w zamglonym korytarzu. Musimy teraz uważać, bo w tym miejscu znajduje się HM07 - Waterfall, które powinniśmy obowiązkowo znaleść. Wygląda on jak zwykły item. W każdym razie wykonujemy jeden półokręg w kierunku południowym, jeden w północnym i trafiamy do miejsca, gdzie odpoczywa legendarny Pok. Musimy go złapać, gdyż w grze spotykamy się z nim ten jeden, jedyny raz. Aby tego dokonać wystarczy Ultra Ball i porządne prańsko, które zostawi mu niewiele życia, pamiętać jednak musimy, że i on potrafi ostro walczyć, ewoluował aż na 40 poziom. Po wygranej wychodzimy z jaskini, idziemy uleczyć Poki i udajemy się do ostatniego Gym'u.
Wallace, wodny trener
Sala ta jest nieco specyficzna, otóż aby przejść nieco dalej, musimy uporać się z zagadką w lodowej podłodze. Na jeden kwadrat wolno nam stanąć tylko jeden raz, toteż powinniśmy iść bardzo ostrożnie i rozważnie. Pierwsze dwa 'lodowiska' przejdziemy bez kłopotu. Trzecie także, jeżeli skorzystamy z poniższego obrazka:Mistrz areny używa wodnych Poków. Jak wiadomo na wodę najlepiej użyć trawy i elektryczności. Jeśli wygramy, dostaniemy TM03, troszkę kasy, oraz Rain Badge. Dodatkowo, będziemy mogli używać używać Waterfall poza walką. Mamy już wszystkie odznaki. Opuszczamy miasto i płyniemy na wschód ...Obrazek Nazwa Poziom
Luvdisc 40
Whiscash 42
Sealo 40
Seaking 42
Milotic 43

Powrót /