Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Pierwsza RPGowa adaptacja gier Pokémon na konsole Gameboy Advance. Grafika jaką obie wersje oferują, w stosunku do swoich poprzedniczek robi duże wrażenie. Ciekawa fabuła i podróż po krainie Hoenn gwarantują wiele spędzonych godzin przed konsolą.

Pokemon Ruby/Sapphire - Lavaridge Town

Czwarty lider !!!
Po zejściu do miasteczka uleczmy Pokemon'y. Dobrze by było, gdyby w naszej drużynie znajdował się jakiś wodny typ Poka, ponieważ nasz kolejny przeciwnik używa ognistych Pokemon'ów. Po wejściu do Gym'u zauważymy od razu coś, co przypomni nam zapewne teleporty w gym'ie z Safranii, gdzie Liderką była Sabrina. W tej sali jest podobnie, tyle że są tu gejzery i trzeba się troszkę więcej ochodzić. Bonusem, utrudniającym WIELU !!! osobom przejście tego Gym'u jest mgła -_-" (nie chcąc komentować jeden z najczęstszych, najgłupszych problemów). Aby przejść salę, musimy działać rozważnie. Pamiętajmy, że są zazwyczaj 4 otwory. Z jednego weszliśmy, w drugim siedzi trener, a jeden z dwóch pozostałych to ten 'właściwy' otwór, prowadzący do liderki. Myślę, że to dostatecznie dużo, aby sobie poradzić. Jeśli nadal mamy problemy, kliknijmy tutaj. Jak już wspomniałem, najlepiej w gym'ie spiszą się wodne Poki. Dobry wybór to także kamienny typ. Po wygranej otrzymamy TM50 - Overheat i kolejną odznakę - Heat Badge . Dzięki niej możemy używać Strenght poza walką, a także wszystkie Pokemon'y do poziomu 50 będą nam posłuszne.
Kilka spraw na głowie.
Po wyjściu z Gym'u zaczepi nas rywal/rywalka i dostaniemy od niej Go Google, dzięki którym będziemy mogli przemierzać pustynię. Jest jeszcze jedna rzecz do zrobienia w tym mieście. Wejdźmy do Poke-Centrum, a następnie przejdźmy do gorących źródeł. Pamiętajmy, aby mieć przy sobie 5 Pokemon'ów, a po rozmowie z jedną ze staruszek dostaniemy jajko z Wyanaut (dziecko Wobbuffet'a). Możemy teraz opuścić miasto, kierując się na wschód, przez pustynię, znanymi nam drogami, aż do Petalburg City.


Obrazek Nazwa Poziom
Slugma 26
Slugma 26
Torkoal 28Powrót /