Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Pierwsza RPGowa adaptacja gier Pokémon na konsole Gameboy Advance. Grafika jaką obie wersje oferują, w stosunku do swoich poprzedniczek robi duże wrażenie. Ciekawa fabuła i podróż po krainie Hoenn gwarantują wiele spędzonych godzin przed konsolą.

Pokemon Ruby/Sapphire - Route 111 - Pustynia

Na północ
Teraz mamy do wyboru trzy drogi. My ruszamy w kierunku północnym, aby dotrzeć do miasta z czwartym Stadionem. Po drodze mijamy pewien dom, w którym mieszka nijaka rodzina Winstrate. Są to cztery osoby, które pragną wyzwać nas na pojedynek. Jeżeli nasze Poki są w miarę dobre, warto przyjąć wyzwanie i zdobyć troszkę doświadczenia. Następnie idziemy na górę. Przejście blokują kamienie. Aby je usunąć powinniśmy urzyć HM06. Dalej kierujemy się prosto, aż do rozwidlenia trasy. Narazie skręćmy w lewo.
Słówko o pustyni
Droga prosto, wiedzie przez pustynię, która narazie pozostaje terenem niezdobytym. Nie możemy przez nią przejść, gdyż nie mamy Go-Goggles, które dostaniemy w dalszym punkcie gry od dziecka Profesora Birch'a. Na pustyni możemy znaleść kilka przedmiotów, a także Ruiny i dwa Fossile. Są tu też unikalne Pokemon'y, które warto wcielić do swojej kolekcji, takie jak Cacnea czy Trapinch. Aby dostać skamielinę, należy skierować się na południowy wschód pustyni. Niestety, możemy wybrać tylko jedną z nich, co za tym idzie, drugiego prehistorycznego Poka otrzymamy jedynie drogą wymiany. Warto też sprawdzić pojedyńcze kamienie, porozrzucane po całym obrzasze w celu otrzymania jakiegoś przedmiotu.

Obrazek Nazwa Poziom Częstotliwość
Sandshrew 19-21 Często
Trapinch 19-21 Średnio
Cacnea 19-21 Rzadko
Baltoy 19-21 Rzadko

Powrót /