Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Pierwsza RPGowa adaptacja gier Pokémon na konsole Gameboy Advance. Grafika jaką obie wersje oferują, w stosunku do swoich poprzedniczek robi duże wrażenie. Ciekawa fabuła i podróż po krainie Hoenn gwarantują wiele spędzonych godzin przed konsolą.

Pokemon Ruby/Sapphire - Mauville City

Zanim udamy się po odznakę
Zaraz po wejściu do miasta, udajemy się do małego, szarego domku, gdzie otrzymujemy od jakiegoś doktorka HM06 - Rock Smash. Następnym naszym celem jest sklep rowerowy, który położony jest w północno-wschodniej części miasta. Tutaj otrzymujemy jeden z dwóch możliwych do wyboru w grze rowerów. Oczywiście, w każdej chwili możemy je zamieniać, w zależności od tego, gdzie chcemy się wybrać. I tak Acro Bike pozwala na skakanie po rurach i wykonywanie różnych akrobacji na jednym kole, natomiast Mach Bike pozwala na przejechanie przez pękniętą szczelinę i wyjeżdżanie na osuwiska. Ostatnią lokacją wartą poświęcenia uwagi jest kasyno, które niestety umożliwia świetną zabawę osobie, która posiada Coin Case. Skoro w mieście wszystko zrobione, czas pokonać lidera.

Gdzie jest Wally ??
Tak, wydawać się może, że nic już nam nie przeszkodzi w zdobyciu trzeciej odznaki, a tu nagle przed wejściem na arenę pojawia się Wally ze swoim wujkiem i prosi nas o pojedynek. Cóż, trochę to rzenujące, nawalać Ralts'a na 16 poziomie, ale nie mamy wyboru. Po załatwieniu natręta, wchodzimy do sali. Od razu wnioskujemy, że prym wiodą tu elektryczne Pokemon'y. W naszej drużynie do tej pory mógł zagościć Geodude, więc jeśli go nie mamy, poszukajmy jakiegoś sposobu na Wattson'a. Świetny będzie też Combusken lub jakiś inny ognisty Pokemon, który bez problemu nakopie Magnemite'owi i Magneton'owi. W każdym razie zanim stoczymy bój, przechodzimy prostą zagadkę. Po wygranej dostajemy 2300 $, Dynamo Badge i TM34.


Obrazek Nazwa Poziom
Magnemite 22
Voltorb 20
Magneton 23

Powrót /