Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Pierwsza RPGowa adaptacja gier Pokémon na konsole Gameboy Advance. Grafika jaką obie wersje oferują, w stosunku do swoich poprzedniczek robi duże wrażenie. Ciekawa fabuła i podróż po krainie Hoenn gwarantują wiele spędzonych godzin przed konsolą.

Pokemon Ruby/Sapphire - Slateport City

Duży port - duże kłopoty
Płynąc barką, wysiądziemy na plaży. Oczywiście nie możemy zaniedbywać naszych podpiecznych, więc od razu pokonajmy wszystkich trenerów, także tych w domku. Za zwycięstwo będziemy mogli kupować Soda Pop, czyli wodę sodową. Później kierujemy się na północ. W Slateport naprawdę jest sporo rzeczy do zrobienia. Znajduje się tu dom Name Rater'a, który może w każdej chwili zmienić imiona naszych (tylko naszych) Pokemon'ów. Wyżej, w czerwonym budynku będziemy mogli wziąść udział w konkursach Pokemon na poziomie Hyper, narazie dostaniemy tu od małej dziewczynki Pokeblock Case, dzięki któremu będziemy mogli robić Poke-Block'i, które podnoszą zdolności naszych Poków. W mieście jest też klub, gdzie przewodniczący ocenia talenty naszego Poka i Wielki bazar, gdzie prócz przedmiotów dostajemy Effort Ribbon, ale pod warunkiem, że nasz Pokemon ma maksymalne statystyki.
Zatrzymać przestępców !!!
Zwiedzając miasto, nietrudno było zauważyć olbrzymią grupę członków Zespołu Magma/Aqua, którzy zebrali się w okół Oceanic Museum. W jakim celu, tego nie wiemy. My kierujemy się lekko na południe i wchodzimy do wielkiego, brązowo-szarego budynku. Tutaj pracuje Kapitan Stern, dla którego mamy przesyłkę, niestety, okazuje się, że go nie ma. Wychodzimy z budynku i wracamy do muzeum. Zauważamy, ze wejście do niego jest już możliwe. Wchodzimy i ... wszędzie stoją tylko Ogniści albo Wodni. Pogadaj z jednym z nich, a dostaniesz TM. Następnie udaj się na piętro. To tutaj przebywa Stern. Gdy doręczasz mu przesyłkę, wpada za tobą 2 oprychów. Walczysz z każdym z nich po kolei. Nie są trudni więc walka nie trwa długo. Później wszyscy ulatniają się, a my mamy wolną drogę do dalszych miast.
Powrót /