Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Pierwsza RPGowa adaptacja gier Pokémon na konsole Gameboy Advance. Grafika jaką obie wersje oferują, w stosunku do swoich poprzedniczek robi duże wrażenie. Ciekawa fabuła i podróż po krainie Hoenn gwarantują wiele spędzonych godzin przed konsolą.

Pokemon Ruby/Sapphire - Route 103

                    Niech sypią się iskry !!! No to czas na naszą pierwszą walkę z trenerem. Będzie to, w zależności od naszego wyboru May lub Brendan. Dostać się do niego nie jest trudno. Wystarczy po wstąpieniu na trasę 103 kierować się cały czas na północ, w wyniku czego, po ominięciu kilku "płotków", znajdziemy się koło niego/niej. Zanim zagadasz z nim/nią, musisz sprawdzić, w jakiej sytuacji znajduje się nasz Pokemon. Jeżeli ma mało HP, to warto, jeżeli nadal posiadamy, użyć drugiego lekarstwa. Czas przystąpić do walki. Stworek oponenta będzie miał typ przeciwny do naszego pupila. Tak więc jeżeli naszym starterem jest Treecko, możemy mieć 100% pewności, że przeciwnik dostał Torchic'a. Tyle naszego, że jego Poke jest na poziomie 5, co jeżeli oczywiście ostro trenowaliśmy, nie powinno nam przeszkadzać. Jeżeli wygramy, rywal odejdzie w kierunku miasta. My możemy także skierować się w stronę Littleroot.

Pokedex ? At last !!!
Jeżeli znajdujemy się w Oldale Town, zauważamy rywala, stojącego na samym końcu miasta. Gdy podchodzimy pod niego, pośpiesza nas. Cóż, jak taki niecierpliwy to niech ma ! Schodzimy cały czas na północ, przeskakując przez murki, aż w końcu znajdujemy się w naszym nowym miasteczku. Cóż, jak nie trudno się domyśleć, warto wybrać się wreszcie i pozwiedzać laboratorium Birch'a. Gdy wejdziemy troszkę głębiej, zauważymy, że znajduje się tam także jego dziecko. Po krótkiej konwersacji dostaniemy wreszcie Pokedex. Od teraz naszym głównym zadaniem będzie skompletować dane w tym cacuszku, a tymczasem opuszczając laboratorium, dostajemy jeszcze na pożegnalne 5 Pokeball'i. Czas skierować się na północ, ale zanim to uczynimy, zatrzyma nas mama, dając nam Runing Shoes. Teraz, mając to "coś" na nogach i przyciskając guzik B, możemy przemieszczać sie o wiele szybciej. Więc ... Idziemy do Oldale i dla odmiany skręcamy na zachód. Zaczyna się nowa przygoda.

Obrazek Nazwa Poziom Częstotliwość
Poochyena 2 - 3 Średnio
Zigzagoon 2 - 3 Często
Wingull 2 - 4 Średnio

Powrót /