Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Pierwsza RPGowa adaptacja gier Pokémon na konsole Gameboy Advance. Grafika jaką obie wersje oferują, w stosunku do swoich poprzedniczek robi duże wrażenie. Ciekawa fabuła i podróż po krainie Hoenn gwarantują wiele spędzonych godzin przed konsolą.

Pokemon Ruby/Sapphire - PokeNav

W grach Pokemon Ruby/Sapphire nową funkcją, jest PokeNavigator. Dostajemy go w mieście Rustboro City, gdy pokonamy lidera idziemy na północ, a potem na wschód. Jakiś pan mówi nam że ukradli jego Devon Goods. Idziemy do jaskini i pokonujemy Team Aqua/Magma. Następnie przybiega ten facet, zabiera nas do burmistrza. Głowa miasta w zamian za uratowanie, daje nam PokeNavigator.

Objaśnienie Wszystkich Funkcji

Aby wejść do PokeNavigator po prostu klikamy start następnie z menu wybieramy POKENAV.

Hoenn Map

Jest to mapa całego regionu hoeen. Strzałkami możemy przesuwać obraz i ujrzymy nazwę miejsca.(np. Route 121, Slateport City itp.) Ale jeśli klikniemy A, mapa pokaże nam sie w zoomie, to znaczy że jeśli najedziemy na miejsce, pokaże nam sie dosyć szczegółowa mapka całego miasta/drogi.
Kolory budynków (w miastach, oznaczone na mapie):
Ciemny niebieski, PokeMart
Ciemny czerwony, PokeGym
Czerwony, PokeCenter
Szary, zwykły budynek
Fioletowy, Bazar, kryjówka
Jasny Niebieski, Pokemon Contest

Condition

Pokazuje naturę pokemona (Cool, Beauty, Cute, Smart, Tough). Czym więcej pokemon ma gwiazdek, wokół siebie, to znaczy że łatwo będzie wygrać w Pokemon Contest.

Trainer's Eyes

W tej opcji , możemy zobaczyć strategie, trenerów, gdzie sie znajdują, obrazek i inne mało przydatne rzeczy.

Ribbons

Możemy, tutaj zobaczyć nagrody jakie zdobyły nasze pokemony. Medale możemy zdobyć w Pokemon Contest oraz gdy pokonamy elite 4 i lidera, Stevena.

~Raik