Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Pierwsza RPGowa adaptacja gier Pokémon na konsole Gameboy Advance. Grafika jaką obie wersje oferują, w stosunku do swoich poprzedniczek robi duże wrażenie. Ciekawa fabuła i podróż po krainie Hoenn gwarantują wiele spędzonych godzin przed konsolą.

Pokemon Ruby/Sapphire - Mirage Island

Mirage Island jest to kolejna po Southern Island trudno dostępna wyspa. W dotarciu do niej bardziej liczy się szczęście.
Trzeba zacząć od tego że każdy pokemon ma swój numer identyfikacyjny, charakterystyczny tylko dla niego. Co 24 godziny według czasu gry jest losowany nowy numer (coś w rodzaju szczęśliwego numerka). Teraz jeżeli pokemon który jest w naszym składzie (pierwsze sześć Pokemonów) ma numer identyczny z wylosowanym pojawia się Mirage Island. Szanse na złapanie tego Pokemona są jak 1:60.000, ale zyski są ogromne. Zapomniałem najważniejszego - pokemon który choć przez chwilę jest w boxie traci swoje możliwości!
Aby przekonać się czy któryś z naszych poków odpowiada tej wyspie musimy pójść do Pacificdlog Town, a następnie skierować się do domku na południowo-wschodnim krańcu miasta. W nim znajduje się staruszek który nas poinformuje
 

pokemon pokemon


Możemy oczekiwać dwóch odpowiedzi: "I can' see MIRAGE ISLAND today", i "I see MIRAGE ISLAND today". Gdy usłyszymy drugą opcję możemy udać się na wschód, aż po chwili dopłynimy do niezbyt dużej wyspy której nie da się przegapić.

pokemon


Możemy na niej znaleść same Wynaut'y na poziomach 30-40, lecz uwaga! Nie ma możliwości ucieczki od nich!
Kolejną sprawą dlaczego warto się tam udać jest niezwykle rzadki berry - Liechi Berries!

pokemon

~Boss