Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Pierwsza RPGowa adaptacja gier Pokémon na konsole Gameboy Advance. Grafika jaką obie wersje oferują, w stosunku do swoich poprzedniczek robi duże wrażenie. Ciekawa fabuła i podróż po krainie Hoenn gwarantują wiele spędzonych godzin przed konsolą.

Pokemon Ruby/Sapphire - Game Corner

W Mauville znajdziemy budynek kasyna, w poprzednich częściach gry mieliśmy już z nim styczność. Aby móc zagrać musimy posiadać Coin Case (sakiewka). Zdobywamy ją u kobiety znajdującej się na wschodzie od kasyna. Potrzebuje ona Harbor Mail. Przedmiot bez problemu można kupić w PokeMarcie w Slateport. Gdy otrzymamy nasz niezbędny przedmiot udajemy się do kasyna. Aby rozpocząć gry - musimy kupić żetony. Możemy kupic 50 za 1000 lub 500 za 10 000.

pokemon pokemon

Jednoręki Bandyta

Jedną z dostępnych gier jest jednoręki bandyta - na początku ustalamy za ile będziemy grać. Ilośc postawionych żetonó decyduje o tym z ilu rządków będzie liczyło nam ewentualnie punkty. Teraz liczy się tylko szczęścia.
pokemon
A oto tabela za co dostajemy ile punktów:
pokemon

Ruletka

pokemon
Nie udawało nam się poprzednim razem? W tej grze szanse są o wiele większe. Chyba każdy zna zasady gry w ruletkę, ale przypomnę. Na planszy z pokemonami (3x4) obstawiamy wynik jaki będzie po zakręceniu ruletką. Możemy obstawić pojedyńcze pole, wszystkie stworki z jednego gatunku, lub jeden kolor. Po podświetleniu jednej z opcji, wybrane poki się podświetlają. Jeżeli obstawimy jednego Pokemona i piłeczka trafi to za 3 postawione żetony otrzymujemy 36. Jeżeli obstawimy jeden gatunek, za 3 postawione dostajemy 12 żetonów. A jeżeli jeden kolor, to za 3 postawione dostajemy 9. Wydaje się trudne? Lecz jest 6 piłeczek. Piłeczki zostają się na ruletce po każdym kręceniu. Jeżeli piłeczka zatrzyma się tam gdzie już jest jedna to przylatuje Taillow i ją zabiera w inne miejsce.

Nagrody

Jak w każdej grze, i w tej za żetony otrzymujemy nagrody. A są to:
-Treecko Doll - 1,000
-Torchic Doll - 1,000
-Mudkip Doll - 1,000

-TM 32 - 1,500
-TM 29 - 3,500
-TM 35 - 4,000
-TM 24 - 4,000
-TM 13 - 4,000

~Boss