Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Pierwsza RPGowa adaptacja gier Pokémon na konsole Gameboy Advance. Grafika jaką obie wersje oferują, w stosunku do swoich poprzedniczek robi duże wrażenie. Ciekawa fabuła i podróż po krainie Hoenn gwarantują wiele spędzonych godzin przed konsolą.

Pokemon Ruby/Sapphire - Pokemon Contest

Ruby/Sapphire daje nam możliwość zostania Koordynatorem Pokemon! A to za sprawą wprowadzonych Pokazach Pokemon (Contest)

By brać udział w konkursach, musimy mieć specjalnie dostosowanego Pokemona. Każdy atak ma przyporządkowany swój typ konkursowy (Cool, Beauty, Cute, Smart, Tough). W Summary, możemy się tej rzeczy dowiedzieć. Osobiście polecam zrobienia Pokemona, typowo na konkursy i uczyć go ataków jednej kategorii.

Jednak to nie wystarczy byśmy już mieli dobrego Pokemona, dużo od tego zależy jego kondycja (condition). Abyśmy ją mogli poprawić, w budynkach Contestowych musimy wziąć udział w Berry Blenderze, tam stworzymy PokeBlocki, którymi nakarmimy naszego "milusińskiego". Najlepiej zrobić tyle przysmaków by wokół niego było 10 gwiazdek, dzięki temu nasz Pokemon zapunktuje sobie już na samym wejściu w Pokaz Pokemonów.

Przebieg Pokazu

Prezentacja i ocena publiczności

Na samym początku naszego Pokemona ocenia publiczność (tu liczą się gwiazdki, co były opisane wcześniej). Jeśli mamy w kondycji maksymalną ilość gwiazdek, można powiedzieć, że już udało nam się wygrać. Jednak Konkurs się jeszcze nie skończył.

Zaprezentuj ataki

W drugiej fazie musimy zaprezentować ataki naszego Pokemona. Każdy atak ma przyporządkowaną liczbę serc do zdobycia, a jeśli atak będzie zgodny z typem zawodów, np. Coolnest brawa widzów podwyższą nam ich ilość. Każdy atak także ma inne właściwości (np. może zablokować ich turę, zmniejszyć ilość punktów). Całe prezentowanie ataków składa się z pięciu tur po dwa ataki

Dowiedz się czy wygrałeś

Po zaprezentowaniu wszystkich ataków, czas na werdykt. Cztery paski wyników będą się wydłużać, a ten kogo pasek dojdzie do końca - wygrywa

Korzyści?

Po wzięciu udziału w Konkursie, w głównym holu budynku na jednych z obrazów, będzie namalowany nasz Pokemon i dodatkowo dostaniemy Ribbon - nagrodę dla Pokemona widoczną w PokeNavigator - Ribbons.

~Raik