Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Pierwsza RPGowa adaptacja gier Pokémon na konsole Gameboy Advance. Grafika jaką obie wersje oferują, w stosunku do swoich poprzedniczek robi duże wrażenie. Ciekawa fabuła i podróż po krainie Hoenn gwarantują wiele spędzonych godzin przed konsolą.

Pokemon Ruby/Sapphire - Rowery

W mieście Mauville, w budynku na prawo od tutejszego Centrum Pokemon znajduje się sklep z rowerami.

pokemon
Sprzedawca zaproponuje nam dwa rodzaje rowerów Acro Bike oraz Mach Bike. W każdym momencie możemy zamienić obecny model na ten drugi. Oprócz szybszego przemieszczania się, będziemy mieli moźliwość wykorzystania specjalnych możliwości obu rowerów.
  • Mach Bike - porusza się z prędkością o wiele szybszą od poprzednich modelów rowerów, ale pozwala graczom również na wykonywanie tricków, pozwalają osiągnać obszary, które są niedostępne pieszo - błotnisty stok oraz słabe podłoże/grunt bez upadku (pojawia się oto w Granite Cave, Sky Pillar i Mirage Tower). Jeśli gracz się z czymś zderza - tempo zostaje utracone i się resetuje ono do normalnego. Dodatkowo na trasie rowerowej Mauville - Slateport (droga 110), od stojącego na końcu drogi rowerzysty dostaniemy dokładny czas przejazdu oraz ilość kolizji.

    pokemon pokemon pokemon


  • Acro Bike - porusza się z taką samą prędkością jak oryginalne modele rowerów, ale pozwala również na wykonywanie tricków takich jak: wheelie i bunny hop, które są niezbędne do osiągniecia niektórych lokacji (Jagged Pass). Może być używany do poruszania się po cienkich, białych mostkach znajdujących się na drodze 119 i w Safari Zone.
pokemon pokemon


Poniżej znajduje się lista sztuczek, jakie możemy wykonać za pomocą Acro Bike'a.
  • Przytrzymaj B (mniej niż 2 sek.) - stanie na kółkach
  • Przytrzymaj B (ponad 2 sek.) - Bunny Hop
  • Przytrzymaj B a następnie D-pad: wheelie lub króliczy skok
  • Naciśnij B + D-pad (prostopadły do kierunku jazdy), jednocześnie - skok w bok

~Boss, Raik