Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Od tego wszystko się zaczęło. Pomysł zrodzony w głowie kolekcjonera owadów ewoluował do rozmiarów jednej z najlepiej sprzedających się serii gier. Pokémon Red i Blue to pierwsze gry z tej serii, które pojawiły się poza Japonią. Z racji konsoli na którą zostały wydane, nie były szczytem techniki, lecz nadrabiały to genialną grywalnością i oryginalnym pomysłem.

Pokémon Red/Blue - Route 3

Route 3


Różowy Koszmar!

    Panie i panowie, trzymać nakrycia głowy, oto przed nami maraton pojedynków. Na Trasie numer trzy czeka na nas spora liczba trenerów, których Poki są na prawdę różnorodne. Po pokonaniu Bug Catcher'a, skręcamy w dół, zeskakując ze spadu. Nadkładamy tym sposobem trochę drogi, ale stajemy naprzeciw mocnego oponenta. Przechodzimy tą samą ścieżkę co poprzednio, tym razem jednak nie odbijamy w żadą stronę, cały czas idąc prosto. W końcu docieramy do kępy krzaków, jednak narazie możemy ją ominąć, skupiając się ewentualnie na Lass, która się w nich znajduje. Uwaga na jej Jigglypuff'a! Ostatkiem sił docieramy do końca trasy 3, gdzie możemy poszukać własnego Poké-balona. Zaopatrzmy się tu też w Spearow'a (jego cel poznacie już w krótce).

Dobra oferta?

   Ta droga nie odznacza się niczym szczególnym. Ot, na jej końcu czeka nas wizyta w Centrum Pokémon. Wchodzimy do budynku, gdzie leczymy ranne Poki. Przy okazji możemy zamienić zdanie z kilkoma osobami. Facet po lewej, w białym stroju, oferuje nam kupno "sekretnego" Stworka - Magikarp'ia, za jedyne 500. Jeśli chcecie znać moje zdanie, narazie i tak nie mielibyście cierpliwości, żeby go trenować, a już niedługo dostaniecie Old Rod'a i będziecie mieli takich Poków pod dostatkiem. Odrzućmy więc ofertę i udajmy się prosto do Księżycowej Góry.

Po pokonaniu Brock'a,...   ...udajemy się pod Mt.Moon,...   ...gdzie niektórzy uważają nas za frajerów! ;/

Pokémon: Red Blue Yellow
Pidgey Często Często ---
Rattata --- --- Rzadko
Spearow Często Często Często
Sandshrew --- --- Rzadko
Jigglypuff Rzadko Rzadko ---
Mankey --- --- Rzadko


<< Wstecz -