Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Od tego wszystko się zaczęło. Pomysł zrodzony w głowie kolekcjonera owadów ewoluował do rozmiarów jednej z najlepiej sprzedających się serii gier. Pokémon Red i Blue to pierwsze gry z tej serii, które pojawiły się poza Japonią. Z racji konsoli na którą zostały wydane, nie były szczytem techniki, lecz nadrabiały to genialną grywalnością i oryginalnym pomysłem.

Pokémon Red/Blue - Wymiany w grze

Mr. Mime - Droga 2

Pierwsza wymiana w grze jest dostępna na drodze 2, przy Diglett Cave. Człowiek zaproponuje swojego Mr. Mime'a za Abrę. Abra jest dość trudny do złapania, ale za to Mr. Mime w grze nie pojawia się w ogóle - to jedyny sposób na jego zdobycie. Poziom otrzymanego Pokemona, jest taki sam, jaki posiadamy my.

Oferowany PokemonWymiana za

Mr. Mime, MARCEL

Abra

Nidoran - Droga 5

W podziemnym tunelu na drodze 5, przy północnym wyjściu znajduje się trenerka, która oferuje wymianę - Nidoran żeński za męskiego. Głównie tyczy się to wersji Pokemon Red, gdzie osobnik męski występuje rzadziej. Poziom otrzymanego Pokemona, jest taki sam, jaki posiadamy my.

Oferowany PokemonWymiana za

Nidoran, SPOT

Nidoran

Nidorina - Droga 11

W domku widokowym za drodze 11 trener oferuje nam Nidorinę za Nidorino. Jest to dobry pomysł, jeśli nie chce nam się trenować żeńskiego Nidorana by ewoluował. Poziom otrzymanego Pokemona, jest taki sam, jaki posiadamy my.

Oferowany PokemonWymiana za

Nidorina, TERRY

Nidorino

Lickitung - Droga 18

Licitunga w grze można zdobyć jedynie w tej sposób - wymieniając się na niego za Slowbro. Slowbro jest dosyć rzadkim Pokemonem, ale za to o wiele przydatnym w walkach niż Lickitung, który w grze ma przeciętne statystyki. Trener znajduje się na tarasie widokowym drogi 18. Poziom otrzymanego Pokemona, jest taki sam, jaki posiadamy my.

Oferowany PokemonWymiana za

Lickitung, MARC

Slowbro

Jynx - Cerulean City

W domu obok Pokemon Centrum znajduje się starszy mężczyzna, który oferuje wymianę - Jynx za Poliwhirl. Jynx ma dobre statystyki szybkości, ale nijaką ilość punktów życia i moc fizycznych ataków, lecz może się nauczyć Ice Punch oraz Ice Beam. Jest naprawdę warty tej wymiany. Poziom otrzymanego Pokemona, jest taki sam, jaki posiadamy my.

Oferowany PokemonWymiana za

Jynx, LOLA

Poliwhirl

Farfetch'd - Vermilion City

To jedyna szansa na zdobycie Farfetch'da w trzej gdzie. W Vermilion w jednym z domków możemy się wymienić za Spearowa. Poziom otrzymanego Pokemona, jest taki sam, jaki posiadamy my.

Oferowany PokemonWymiana za

Farfetch'd, DUX

Spearow

Seel - Cinnabar Island

Na wyspie Cinnabar w laboratorium znajduje się wiele osób, którzy chceliby się wymienić. Pierwsza - jest dosyć bezużyteczna. Naukowiec oferuje nam Seala za Ponytę, a oba Pokemony często występują w grze. Poziom otrzymanego Pokemona, jest taki sam, jaki posiadamy my.

Oferowany PokemonWymiana za

Seel, SAILOR

Ponyta

Electrode - Cinnabar Island

Drugi naukowiec w laboratorium chce Raichu za Electrode. Oba Pokemony można złapać w Unknown Dungeon, więc lepiej zachować sobie Thunderstone, który byłby potrzebny do ewolucji Pikachu. Poziom otrzymanego Pokemona, jest taki sam, jaki posiadamy my.

Oferowany PokemonWymiana za

Electrode, DORIS

Raichu

Tangela - Cinnabar Island

Na wyspie Cinnabar w jednym z domków możemy wymienić Venonata na Tangelę. Wymiana również bezużyteczna - Tangela występuje na południu od Pallet Town. Poziom otrzymanego Pokemona, jest taki sam, jaki posiadamy my.

Oferowany PokemonWymiana za

Tangela, CRINKLES

Venonat

~RaikPokémon Red/Blue