Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Od tego wszystko się zaczęło. Pomysł zrodzony w głowie kolekcjonera owadów ewoluował do rozmiarów jednej z najlepiej sprzedających się serii gier. Pokémon Red i Blue to pierwsze gry z tej serii, które pojawiły się poza Japonią. Z racji konsoli na którą zostały wydane, nie były szczytem techniki, lecz nadrabiały to genialną grywalnością i oryginalnym pomysłem.

Pokémon Red/Blue - Kabuto i Omanyte

Kabuto

W drodze do Cerulean City przechodząc przez jaskinię Mt.Moon w pewnym miejscu dochodzimy do dwóch skamielin. Gdy pokonamy gościa, który je znalazł mamy do wyboru Helix Fosil i Dome Fosil. Nasz Kabuto znajduje się w DOME FOSIL. Na Cinnabar Island idziemy do laboratorium. Wchodzimy do ostatniego pomieszczenia i dajemy fosila doktorkowi. Wychodzimy na zewnątrz i ponownie wchodzimy do tego samego pomieszczenia. Jeśli pomimo tych czynności naukowiec nie odda nam Kabuto, chodzimy na zewnątrz około 150 kroków. Idziemy do niego ponownie i dostajemy upragnionego Kabuto. Na 40 poziomie nasz, Kabuto ewoluuje w Kabutopsa.

Omanyte

W drodze, do Cerulean City przechodząc przez jaskinię Mt.Moon w pewnym miejscu dochodzimy do dwóch skamielin. Gdy pokonamy gościa, który je znalazł mamy do wyboru Helix Fosil i Dome Fosil. Nasz Omanyte znajduje się w HELIX FOSIL. Na Cinnabar Island idziemy do laboratorium. Wchodzimy do ostatniego pomieszczenia i dajemy fosila doktorkowi. Wychodzimy na zewnątrz i ponownie wchodzimy do tego samego pomieszczenia. Jeśli pomimo tych czynności naukowiec nie odda nam Omanyte, chodzimy na zewnątrz około 150 kroków. Idziemy do niego ponownie i dostajemy upragnionego Omanyte. Na 40 poziomie nasz Omanyte ewoluuje w Omastar.

~RaikPokémon Red/Blue