Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Od tego wszystko się zaczęło. Pomysł zrodzony w głowie kolekcjonera owadów ewoluował do rozmiarów jednej z najlepiej sprzedających się serii gier. Pokémon Red i Blue to pierwsze gry z tej serii, które pojawiły się poza Japonią. Z racji konsoli na którą zostały wydane, nie były szczytem techniki, lecz nadrabiały to genialną grywalnością i oryginalnym pomysłem.

Pokémon Red/Blue - Missigno

Missingno przez niektórych nazywany misingo to Pokemon Wirus zamieszkujacy wyspe Cinnabar. Niestety w anime niespotykamy tej postaci. Jest ona tylko w grze Red/Blue/Yellow.

Wirus mnoży rzeczy do maxa(99x), psuje grafikę i przemienia się w Kangaskana. Pokemon ma 0 L.V lecz wystepuje też na 80-siątce. Radze nie łapać pokemona gdyż dzieja sie dziwne rzeczy. Kiedy wyjmujesz go z boxa gra sie zacina, psuje grafike itp...(ciekawostka: złap poka, daj mu Rare Candy a przemieni Ci sie w Kangaskana. Zła grafika znika i masz fajnego pokemona :))
Teraz powiem jak go złapać: Do tego (wyczynu) potrzebujemy Fly i Surf. Idziemy do pana który pokazuje Ci jak się łapie pokemony na początku gry. Zaczepiasz go i odpowiadasz "NO". Nie ruszając sie z miejsca lecisz na Cinnabar Island, idziesz w prawo, skaczesz do wody i pływasz na brzegu (50% na lądzie i 50% na wodzie). Pływaj góra, dół, góra, dół i wreszcze spotykasz wirusa. Radze użyć zwykłego Pokeballa gdyż pokemon jest "słaby". Niemusisz go łapać żeby sklonowac coś. Po prostu umieść np. MasterNall na 6 miejscu w itemsach używajac przycisku select i go pokonaj.

Najlepiej sklonować te rzeczy: Master-Ball (różne rodzaje balli), Rare candy - cukierki ktore dają o jeden level wyżej.

pokemon pokemon pokemon

pokemon pokemon pokemon

~lizardPokémon Red/Blue