Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 55 dni)

Sword i Shield promo

Pokémon Picross to gra logiczna oparta na łamigłówce zwanej malowaniem liczbami. Na ponad 300 dostępnych w grze planszach można odkrywać wizerunki wielu różnych gatunków Kieszonkowych Stworków. Każdy Pokémon, którego uda nam się namalować, przyłącza się do nas i może nam pomóc w kolejnych wyzwaniach.

Pokémon Picross - Mikrotransakcje

Mikrotransakcje

Pokémon Picross jest trzecią już grą free-to-play z Kieszonkowymi Stworkami w roli głównej. Tak jak Pokémon Shuffle i Pokémon Rumble World można ją pobrać za darmo z Nintendo eShop konsol z rodziny Nintendo 3DS, ale jej używanie może wiązać się z opłatami.

W przypadku Picrossa przedmiotami, który możemy dokupić, są Picrity (Picrites). To rzadkie niebieskie kamienie, które odblokowują kolejne obszary świata i rozszerzają możliwości gry. Ich zakup to najłatwiejszy sposób na odblokowanie wszystkich możliwości gry, ale możemy też spróbować przejść przez grę nie wydając na nią ani grosza. Picrity otrzymujemy podczas samouczka, za wykonywanie różnego rodzaju misji na planszach (użycie określonego typu Pokémona czy określonej zdolności), są one dodatkiem do medali za osiągnięcia i nagrodą za wykonywanie codziennych treningów.

W poniższej tabelce przedstawiony został cennik Picritów w sklepie dostępnym w grze.

Ceny Picritów
Picritów Cena
200 4,00 zł
oferta jednorazowa
800 16,00 zł
oferta jednorazowa
200 6,00 zł
1000 28,00 zł
2000 52,00 zł
4000 100,00 zł

W grze został zawarty limit dostępnych do kupienia Picritów - nie można ich nabyć więcej niż 5000. Kolejne kamienie otrzymamy już za darmo.

~Daru


Pokémon Picross