Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Tajemnicze jajko, które niewiadomo skąd i dlaczego znalazło się na środku oceanu, staje się niespodziewanie pożądanym obiektem. Widać, to, co owy przedmiot w sobie skrywa, interesuje nie tylko ziezimierzków, ale także Strażnika Pokémon - Jack'a Walker.

Pokémon Ranger and the Temple of Sea

Pokémon Ranger and the Temple of the Sea

  • Tytuł angielski: Pokémon Ranger and the Temple of the Sea
  • Tytuł polski: brak
  • Tytuł japoński: ポケモンレンジャーと蒼海の王子 マナフィ (Pokémon Ranger and the Prince of the Sea: Manaphy)
  • Polska premiera: brak
  • Amerykańska premiera: 23 marca 2007
  • Japońska premiera: 15 lipca 2006

Opis filmu

Dziewiąty z kolei film o Pokémonach, zamykający jednocześnie serię pełnometrażówek spod znaku Advance Generation. Tym razem główne role zostały przydzielone "Królowi Mórz" - Kyorge oraz tajemniczemu Stworkowi - Manafi, debiutującemu po raz pierwszy. Twórcy zdecydowali się także umieścić postać Strażnika Pokémon, która ma za zadanie promować grę wydaną pod tym samym tytułem.

Ash, May, Brock i Max tym razem zostają wplątani w zamieszanie, związane z tajemniczym jajkiem, które skrywa wewnątrz siebie Legendarnego Księcia Mórz - Manafi. Jak się okazuje, jest ono obiektem porządania pewnego pirata, noszącego przydomek Kapitana Phantom. Na szczęście, zanim czarny charakter zdoła wykorzystać nadnaturalne zdolności Mistycznego Stworka, przedmiot wykrada Strażnik Pokémon - Jackie. Niestety, misja, którą pan Walker musiał wykonać nie powodzi się do końca, a jajo wpada w niepowołane ręce. Zabawa dopiero się zaczyna!

Ciężko mi napisać coś więcej na temat tej produkcji, ponieważ film dopiero co został wydany w Japonii. Ponieważ dopiero co został on wprowadzony do kin, nie ma mowy o sprowadzeniu go na jakimkolwiek nośniku. Najlepiej cierpliwie poczekać do przyszłego roku!

~p_sensei


Pokémon Ranger and the Temple of Sea