Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

W OmegaRuby i AlphaSapphire Hoenn powraca w trójwymiarowej odsłonie! Odnowione gry trzeciej generacji to wspaniała okazja, aby zobaczyć przepiękne krajobrazy, złapać różnorodne stworki oraz odkryć niezwykłe tajemnice, które kryje ten region Świata Pokemonów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od tego czy już wcześniej grał w Ruby lub Sapphire, czy może będzie zwiedzać Hoenn po raz pierwszy.

Pokémon Omega Ruby/Alpha Sapphire - Wymiany w grze

Tak jak we wszystkich poprzednich grach, także i w Omega Ruby oraz Alpha Sapphire w różnych miastach regionu możesz napotkać na trenerów, którzy chcą wymienić swoje Pokémony. Wymiany są podobne do tych dostępnych wcześniej w Ruby i Sapphire, jednak stowrki, które można dzięki nim otrzymać, mają ustalony odgórnie poziom, a nie tak jak wcześniej identyczny z poziomem wysyłanego przez nas Pokémona.

Slakoth → Makuhita

W jednym z domków w Rustboro (na wschód od Sali) znajdziesz chłopca, który poszukuje Slakotha. W zamian za niego oferuje swojego Makuhita nazwanego Makit.


#296 Makit

Poziom 9
Lokacja Rustboro City (wymiana za Slakotha)
Przedmiot X Attack
OT Darrell
ID 30724
Umiejętność Guts
Natura Brave
Znane ruchy Tackle
Focus Energy
Sand Attack
Arm Thrust

Spinda → Skitty

W domku na południowym zachodzie Fortree mieszka dziewczyna, która chciałaby posiadać swojego własnego Spinda. Poznasz ją po tym, że obok niej przechadza się Plusle. Trenerka w zamian za Spinda odda Skitit - swoją słodką Skitty.


#300 Skitit

Poziom 30
Lokacja Fortree City (wymiana za Spinda)
Przedmiot Magost Berry
OT Elyssa
ID 03239
Umiejętność Cute Charm
Natura Naughty
Znane ruchy Copycat
Feint Attack
Charm
Wake-Up Slap

Bellossom → Corsola

W południowo-środkowej części Pacifidlog mieszka dziewczyna wyraźnie niepocieszona faktem, że w wodach w okolicy jej miasteczka można napotkać na mało różnorodne Pokémony. Dlatego też z radością wymieni swoją Corsolę o imieniu Coroso w zamian za Bellossoma.


#222 Coroso

Poziom 50
Lokacja Pacifidlog Town (wymiana za Bellossoma)
Przedmiot Heart Scale
OT Lane
ID 00325
Umiejętność Regenerator
Natura Calm
Znane ruchy Power Gem
Mirror Coat
Earth Power
Flail

~Daru