Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

W OmegaRuby i AlphaSapphire Hoenn powraca w trójwymiarowej odsłonie! Odnowione gry trzeciej generacji to wspaniała okazja, aby zobaczyć przepiękne krajobrazy, złapać różnorodne stworki oraz odkryć niezwykłe tajemnice, które kryje ten region Świata Pokemonów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od tego czy już wcześniej grał w Ruby lub Sapphire, czy może będzie zwiedzać Hoenn po raz pierwszy.

Pokémon Omega Ruby/Alpha Sapphire - PokéNav Plus

BuzzNav

PokéNav (the Pokémon Navigator) - doskonale pamiętany przez wszystkich graczy, którzy poznali gry z III generacji. Ulepszone urządzenie powraca w Omega Ruby oraz Alpha Sapphire pod nazwą PokéNav Plus! Niezbędny przedmiot, dzięki któremu podróż po odświeżonym regionie Hoenn stanie się nie tylko wyścigiem po mistrzostwo, ale także sprawi nam większą frajdę, przez co sama gra zagwarantuje większe zaangażowanie. PokéNav Plus umożliwia dostęp do 4 różnych aplikacji.

DexNav

DexNav

DexNav jest jedną z najważniejszych aplikacji, która ułatwia zdobycie różnorodnych Pokemonów. W pierwszej kolejności możemy się dowiedzieć jakie Pokemony znajdziemy przebywając w określonej lokacji. Przemierzając konkretne obszary będziemy mogli napotkać widoczne na mapie stworki kryjące się w trawie, w wodzie i w innych miejscach. Korzystając z DexNavu posiadamy możliwość wyszukiwania informacji na temat takich Pokémonów. Dzięki temu jeszcze przed walką możemy określić ich poziom, pierwszy ruch czy ability (umiejętność). Funkcje wyszukiwania DexNavu mogą zostać ulepszone - im wyższy poziom aplikacji tym większe szanse na wykrywanie Pokemonów z Hidden Ability (ukrytą umiejętnością) czy rzadkimi atakami. DexNav posiada jeszcze jedną ciekawą opcję. Potrafi zarejestrować dane Pokemona bez konieczności odbycia z nim walki. Odbywa się to poprzez zbliżenie się do Pokémona, w szczególności należącego do innego trenera.

BuzzNav

BuzzNav to nowość w grach VI generacji. Uzyskujemy w nim dostęp do wielu programów telewizyjnych. Programy te udzielają nam informacji o różnych Pokémonach, trasach czy postaciach. Ma również swoje powiązanie z StreetPassem - programy telewizyjne będą wspominać o mijanych przez nas ludziach.

BuzzNav

PlayNav

BuzzNav

PlayNav to kolejna nowa funkcja, która łączy starsze opcje znane z gier X i Y w jednym okienku. Pierwszą z nich jest PSS - Player Search Station. Dzięki niej będziemy mogli toczyć walki czy uzupełniać nasz PokeDex poprzez wymiany. Daje nam to również dostęp do GTSu czy Wonder Trade’u, obecny jest również Holo Caster. Pokémon Amie powraca w niewiele zmienionej formie. Pozwala na troskliwą opiekę i zabawę z naszymi pupilami. Ostatnią opcją jest Super Training, który pozwala nam na trening statystyk Pokémonów.

~Versus