Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

W OmegaRuby i AlphaSapphire Hoenn powraca w trójwymiarowej odsłonie! Odnowione gry trzeciej generacji to wspaniała okazja, aby zobaczyć przepiękne krajobrazy, złapać różnorodne stworki oraz odkryć niezwykłe tajemnice, które kryje ten region Świata Pokemonów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od tego czy już wcześniej grał w Ruby lub Sapphire, czy może będzie zwiedzać Hoenn po raz pierwszy.

Pokémon Omega Ruby/Alpha Sapphire - Team Magma i Team Aqua

W Pokemon Omega Ruby oraz Pokemon Alpha Sapphire po raz kolejny zmierzymy się ze znanymi z gier Ruby i Sapphire organizacjami przestępczymi Team Magma i Team Aqua.

Team Magma


W Omega Ruby naszymi przeciwnikami będą członkowie Team Magma, którego liderem niezmiennie jest Maxie. Zespół ten stara się o świat idealny dla ludzkości - chce powiększyć ląd, jednocześnie nie zważając na los Pokemonów. Maxie jest bardzo utalentowanym trenerem i używa Mega Ewolucji, którą aktywuje przy pomocy Mega Okularów.


Maxie może poddać procesowi mega ewolucji swojego Camerupta. Jest on Pokemonem typu Fire/Ground i może posiadać umiejętności Magma Armor lub Solid Rock. Po przejściu Mega Ewolucji posiada zdolność Sheer Force, sprawiająca, że wzrasta siła wszystkich ataków, które normalnie miałyby dodatkowy efekt na rzecz niewystępowania tego efektu.


Lider zespołu posiada do pomocy dwójkę, tzw. Adminów. Tabitha jest z pozoru łagodny, lecz nieprzewidywalny, posiada dwa Pokemony typu ognistego. Courtney to z kolei osoba błyskotliwa i inteligentna, wykazuje wielkie zainteresowanie Maxiem i pierwsza zwraca uwagę na gracza w czasie jego podróży. Obydwoje starają się pomóc w odparowaniu wody z mórz i oceanów by przyspieszyć rozwój ludzkości.

Team Aqua


Liderem Team Aqua jest Archie, człowiek o niezachwianym sercu, który pragnie zbudować idealny dom dla Pokemonów, powiększając powierzchnię oceanów, którą ludzkość im odebrała. Mimo innego celu, tak samo jak Maxie chce iść po trupach do celu. Archie posiada Mega Kotwicę, w której ukryty jest kamień klucz. Z Team Aqua zawalczymy w Alpha Sapphire.


Lider Zespołu posiada Sharpedo - Pokemona typu Water/Dark posiadającego umiejętność Rough Skin. Po przejściu Mega Ewolucji jego zdolność zmienia się na Strong Jaws, która zwiększa moc ataków "gryzących", takich jak Crunch (Chrupanie).Archie'emu także pomaga dwójka Adminów. Matt to jego najbardziej oddany sługa. Został kiedyś uratowany przez Archie'ego, przez co pała teraz do niego ogromnym szacunkiem i zaufaniem. Jest gotów poświęcić wszystko dla ideałów swojego mistrza. Drugim z Adminów jest Shelly - mózg zespołu, posiada wielu fanów oraz jest wyjątkowo skrajna w swoich przekonaniach.

~Fennekin