Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

W OmegaRuby i AlphaSapphire Hoenn powraca w trójwymiarowej odsłonie! Odnowione gry trzeciej generacji to wspaniała okazja, aby zobaczyć przepiękne krajobrazy, złapać różnorodne stworki oraz odkryć niezwykłe tajemnice, które kryje ten region Świata Pokemonów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od tego czy już wcześniej grał w Ruby lub Sapphire, czy może będzie zwiedzać Hoenn po raz pierwszy.

Pokémon Omega Ruby/Alpha Sapphire - Wersja demo

Po raz pierwszy w historii głównych gier z serii Pokémon, Nintendo daje graczom możliwość w zagrania w wersję demonstracyjną.

Demo gier OmegaRuby i AlphaSapphire będą możliwe do pobrania po wpisaniu specjalnego kodu do e-Shopu; polski dystrybutor Nintendo, ConQuest Entartainment, zapowiedział już że kody owe będą dystrybuowane także w Polsce, m.in. poprzez specjalną podstronę naszego portalu.

Ogólne informacje

Wersja demonstracyjna zabiera gracza do Mossdeep City i daje do wyboru startery na drugim stadium ewolucji: trawiastego Grovyle’a, ognisto-walczącego Combuskena i wodno-ziemnego Marshtompa. W czasie rozgrywki będzie można się natknąć na dzikie Pokemony takie jak Slakoth, Loudred, Linoone i Nosepass oraz zmierzyć z trenerami, wśród których znajdą się członkowie Teamu Magma i Teamu Aqua.

Momentem kulminacyjnym ma być zdobycie nowej Mega Ewolucji, jak dotąd nie dostępnej poza wersją demonstracyjną.
Nintendo zapowiada, że rozgrywka będzie unikatowa i „niemożliwa do doświadczenia nigdzie indziej”. Ponadto, zaleca graczom codzienne granie gdyż dzięki temu „mają się wydarzyć wspaniałe rzeczy”.

Przesłanie wszystkich zdobytych przedmiotów i specjalnej Mega Ewolucji do pełnych wersji gier będzie możliwe poprzez znaną z poprzednich gier funkcję Pokémon Link.

~sandy97