Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Wieki temu, gdy światem wstrząsneła wielka wojna, pojawił się bohater - Aaron, który używając niezwykłej mocy, uratował ludzkość i Pokémony. Wybawcę okrzyknięto Strażnikiem Aury, a na jego cześć co roku, na zamku Camaron, odbywa się święto. Tym razem nie będzie ono jednak zwyczajną zabawą...

Lucario and the Mystery of Mew

Lucario and the Mystery of Mew

  • Tytuł angielski: Lucario and the Mystery of Mew
  • Tytuł polski: brak
  • Tytuł japoński: ミュウと波導の勇者 ルカリオ (Mew and the Wave-Guiding Hero: Lucario)
  • Polska premiera: brak
  • Amerykańska premiera: 19 września 2006
  • Japońska premiera: 17 lipca 2005

Opis filmu

Ósmy film o Pokémonach, tym razem prezentujący tajemniczego Lucario, niedawno wszedł na ekrany amerykańskich kin. Prócz niewidzianego wcześniej Stworka, będziemy w nim mogli zobaczyć także trzy golemy - Regi oraz Mew, słodkiego Poka, z którym mieliśmy już okazję zapoznać się w filmie pierwszym. Z taką liczbą Legendarnych Kieszonkowych Stworków szykuje się naprawdę mocna akcja!

Ash i jego przyjaciele, którzy właśnie podróżują po regionie Kanto, dotarli właśnie do Zamku Camaron, w którym odbywa się coroczny festiwal ku czci Strażnika Aury. Oczywiście, Ketchum nie był by sobą, gdyby nie wystartował w odbywającym się równocześnie turnieju i nie zdobył najwyższego miejsca. Tym samym, to właśnie trener z Pallet Town będzie swą osobą reprezentował legendarnego Aarona, który wyzwolił świat spod wielkiej wojny. Kiedy chłopiec ujmuje w dłonie historyczne berło, uwalnia zeń wiązkę światła, z której wychodzi Lucairo. Tym samym rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, która może ponownie postawić losy ziemi na krawędzi!

Chociaż produkcja ta dopiero co została wydana na zachodzie, to szanse, że ujrzymy ją w rodzimym języku są znikome. Biorąc pod uwagę fakt, że Mirmax traktuje Polskę jak kraj trzeciego świata (co się dziwić), jedyną drogą dla Poké-fanów pozostaje sprowadzenie filmu z zachodu.

~p_sensei


Lucario and the Mystery of Mew