Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Szósta generacja gier Pokemon przenosi nas do malowniczego regionu Kalos, skrywającego nowe sekrety i nowe Pokemony. Nie brakuje tam jednak znanych już stworków, przy pomocy których możemy zyskać tytuł Wielkiego Mistrza. Pokemon X i Pokemon Y to wspaniała propozycja zarówno dla starych wyjadaczy, jak i całkiem nowych graczy.

Pokémon X/Y - Holo Caster

Holo Caster to zaprezentowany w VI generacji Key Item z którym zaczynamy swoją przygodę po nowym regionie. Służy on do komunikacji z innymi poprzez hologramy oraz może być uznany za ulepszoną wersję Xtransceivera z V generacji. Stworzony został przez Lysandre Labs.

Trevor z Holo Casterem

Holo Caster ma na celu sprawienie by życie trenerów Pokemonów stało się wygodniejsze. Przez niemal całą grę służy nam do odebrania kilkunastu komunikatów od przyjaciół, które posuwają nas przez fabułę. Wszystkie otrzymane informacje w Holo Casterze można jeszcze raz odtworzyć z menu urządzenia.

SpotPass

SpotPass jest funkcją, która umożliwia nam odbieranie z Internetu różnych informacji o promocjach, turniejach oraz najświeższych nowościach ze świata Pokemonów, takie jak dystrybucja Pokemonów czy nowe atrakcje na Global Linku. Aby wyświetlić aktualne ogłoszenia musimy wejść w Holo Caster poprzez menu PSS-u, inaczej niż w przypadku komunikatów fabularnych, które otwieramy poprzez używanie Holo Castera z poziomu plecaka.

StreetPass

Kolejna opcja naszego urządzenia to StreetPass, który korzysta z wbudowanej funkcji konsoli i służy do zbierania informacji o mijanych przez nas graczach. W nowych wiadomościach w Holo Casterze dowiemy się ile osób minęliśmy, ile PokeMiles zebraliśmy dzięki temu i ile mamy ich łącznie.

Wiadomości ze SpotPassów oraz StreetPasów prezentuje Malva, która jest członkinią Elite Four regionu Kalos.

Malva

~Darkray