Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Redakcja Pokémon Valhalla - osoby, które nieustannie ciężko pracują, aby ta strona była najlepszym polskojęzycznym serwisem dotyczącym Pokemonów. To właśnie dzięki nim Pokémon Valhalla jest obecnie największą stroną Pokémon w tej części Europy.

Redakcja

Administracja

Awatar

Daru

Główny administrator
Redaktor naczelny
Newsman
Imię: Darek
Płeć:
W redakcji od: 2005
pokevalhalla@gmail.com

Zadania na stronie:
  • Zarządzanie wszystkim i wszystkimi
  • Obsługa techniczna
  • Administracja forum
  • Organizacja spotkań i wydarzeń
  • Prowadzenie działów Anime i Gry
  • Projekt Pokedex
  • Pisanie newsów, w szczególności Pokemon w Polsce
Awatar

vulpi

Administrator
Specjalista od PR-u
Imię: Bartosz
Płeć:
W redakcji od: 2014
vulpister@gmail.com

Zadania na stronie:
  • Prowadzenie strony i zarządzanie nią
  • Kontakty z mediami
  • Projekty społecznościowe

Dawni redaktorzy

Są osoby, które dla strony Pokemon Valhalla zrobiły naprawdę wiele. Bezinteresownie poświęciły swój czas, by wspomóc to miejsce i udało im się to. Czas upomina się kiedyś o każdego - z nimi nie było inaczej. Natłok własnych spraw sprawił, iż ci redaktorzy musieli dać za wygraną. My jednak ciągle o nich pamiętamy i dlatego poświęcamy im część działu "Redakcja".

Waldek - jeden z twórców strony, autor znacznej części jej oskryptowania, kilku artykułów oraz administrator od połowy 2003 do początku 2008 roku.

Lizard - jeden z twórców Pokemon Valhalli oraz założyciel strony, która była jej podstawą - Pokemon Johto Power. Obecnie, choć nieaktywny na łamach strony, odpowiada za utrzymanie jej serwera i domeny.

Wizard - przez wiele lat był jednym z najaktywniejszych i najbardziej zaufanych redaktorów strony. Pod koniec kariery sławę przyniosło mu tłumaczenie mangi Pokemon Special, publikowane na łamach Pokemon Valhalli.

Nid - nie tylko administratorka forum Pokemon Valhalli w okresie od lipca 2010 do stycznia 2012, ale także pracowita redaktorka - pozostawiła po sobie wiele świetnych artykułów dotyczących mangi Pokemon Special.

TD (Jack/Ifrexalis) - koło 2006/2007 dołączył do redakcji strony, jednak po pewnym czasie opuścił ją, poświęcając się tworzeniu własnej strony. W połowie 2008 roku wrócił, aby wspomóc w obowiązkach administratorskich p_senseia. Podczas swojej pracy dla strony stworzył parę artykuł oraz zrealizował kilka projektów. W listopadzie 2008 roku przekazał obowiązki administratorskie ówczesnemu redaktorowi, Daru.

p_sensei - można o nim powiedzieć sporo, ale trzymając się konkretów: nie ma osoby na Polskiej Scenie Pokémon, która poświęciła tyle czasu na tworzenie artykułów i rozmaitych projektów co on. Przez lata ciężko pracował, tworząc wiele artykułów na temat anime i gier, tworząc galerie z odcinków serialu oraz projektując Pokedex. Od połowy 2008 do początku 2010 roku był administratorem Pokemon Valhalli.

AtoMan - Jedna z tych osób, która była w fandomie Pokémon przez wiele lat. Pisał wiele newsów, artykułów, zakładał strony, tłumaczył gry i był skarbnicą wiedzy dotyczącej polskiej wersji serialu Pokemon. Brał także udział w oficjalnym przekładzie 11 serii Pokemona w Studiu Eurocom.

~Daru