Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Pokemon Battrio to gra wydana tylko w Japonii, która łączy w sobie elementy strategii i zbieractwa. Sama jej nazwa wywodzi się od "Battle" i "Trio", bo można tam używać do trzech Pokemonów na raz.

Pokemon Battrio

DANE TECHNICZNE:

Producent: Nintendo, Tomy
Rodzaj: RPG
Data wydania: Japonia: 28.09.2006, USA: brak danych, Europa: brak danych
Wersje językowe: Japońska
Liczba graczy:1-2
Liczba Pokémonów:493

DODATKOWE INFORMACJE:

Gra ta różni się od wszystkich innych, bo zawiera w sobie element kolekcjonerski. Istnieją bowiem specjalne dyski, sprzedawane w zestawach w podobny sposób jak karty TCG. Kiedy umieści się je w specjalnej maszynie, zamieniają się w grze w Pokemony.

Na pierwszy rzut oka gra ta niewiele się różni od produkcji typu Stadium czy Battle Arena. Jednakże tu masz do dyspozycji tylko trzy Pokemony, a ich ustawienie w grze zależy od pozycji dysków w maszynie!

Tak jak w wielu grach również tu każdy Pokemon ma przypisane swoje statystyki, typu atak, szybkość, czy obrona, co sprawia, że walki rzadko wyglądają tak samo, ale jako że istnieje tylko skończona ilość dysków, może zajść pewne podobieństwo.

Poza trybem walki, jest tu także opcja dla jednego gracza. Dzięki specjalnemu Memory Key, na którym będą zapisywane Twoje postępy w grze, będziesz mógł wybrać swoją postać i podróżować przez świat, walcząc z NPC-ami, a nawet bossami, przypominającymi Gym Leaderów!

~emachel


Pokemon Battrio