Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Kolejna odsłona nowych gier z serii Mystery Dungeon przenosi mechanikę gry na dużą konsolę Nintendo Wii i co za tym idzie w trzeci wymiar. Tym razem ponadto ukażą się aż trzy równoległe tytuły, które ulegną dość dużemu zróżnicowaniu. Póki co ujawniona została jedynie garść informacji na ich temat, które prezentujemy w tym dziale!

PMD: Blazing, Stormy & Light Adventure Squads - Miasto Pokemon

Tak samo jak w przypadku poprzednich gier, tak i tutaj spotkasz miasto, którego wygląd będzie jednak zależy od wersji gry.

pokemon

W Blazing Adventure Squad spotkasz Wioskę Pokemon z jeziorem lawy, położoną wokoło wulkanu.

pokemon

W Stormy Adventure Squad spotkasz Plażę Pokemon, położoną nad morzem, z masą muszli porozrzucanych dookoła.

pokemon

W Light Adventure Squad spotkasz Ogród Pokemon, położony w lesie, z masą kwiatów i zieleni dookoła.

W każdym razie, jak widać z obrazków, lokacje te różnią się tylko wypełnieniem, podstawowy zamysł jest wszędzie ten sam. Oto i miejsca, które spotkamy w tych miastach:

pokemon

Duskull Bank - umożliwi Ci przechowanie pieniędzy na czas zadania. Gdy bowiem giniesz w trakcie misji, tracisz mamonę przy sobie.

pokemon

Kangskhan Warehouse - podobnie jak w przypadku pieniędzy, w wypadku porażki tracisz też masę przedmiotów przy sobie, dlatego warto zostawić je tutaj.

pokemon

Kecleon Shop - jest to kolejne miejsce znane z poprzednich części gier. Jednakże, tym razem będzie prowadzone przez jednego Kecleona. Nie wiadomo, czy będzie miał on w swojej ofercie całą dotychczasową gamę produktów.

pokemon

Gastrodon Judgment House - to jedno z nowych miejsc w grze. Za cenę 150P będziesz mógł tu otworzyć Skrzynie ze Skarbami znajdywane w dungeonach.

pokemon

Slaking - ten Pokemon również pojawia się w mieście, choć jego zastosowania są nieznane. Na podstawie reklamy gry można jednak wywnioskować, że Cię atakuje.

pokemon

Starszy Slowking - Slowking będzie pełnił rolę Wigglytuffa z Gildii Wigglytuffa z poprzednich części. To właśnie on ustanowi Twoją drużynę i będzie wysyłał Cię na misję.

~emachel


PMD: Blazing, Stormy & Light Adventure Squads