Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
W przepięknym mieście Alto Mare, przypominającym włoską Wenecję, od dawna krąży podanie o Legendarnych Pokémonach i mistycznym krysztale, dzięki któremu można zdobyć kontrolę nad miastem. Strzec go mają Latias i Latios, strażnicy aglomeracji, których spotanie graniczy z cudem. Niestety, wraz z pojawieniem się dwóch złodziejek - Oakley i Annie, nad miastem zawisło niebezpieczeństwo.

Bohaterowie - Latios & Latias

Bohaterowie - Latios & Latias

  • Tytuł polski: Pokémon: Bohaterowie
  • Tytuł angielski: Pokémon: Heroes
  • Tytuł japoński: 水の都の護神 ラティアスとラティオス (Guardian Gods of the City of Water: Latias and Latios)
  • Polska premiera: 19 stycznia 2008
  • Amerykańska premiera: 16 maj 2003
  • Japońska premiera: 13 lipca 2002

Opis filmu

Piąty już film o Kieszonkowych Stworkach, zamykający jednocześnie serię pełnometrażówek, których akcja toczy się w regionie Johto. Tym razem głównymi gwiazdami mają być Stworki, których nigdy wcześniej nie spotkano w żadnej z gier - Latias i Latios.

Historia rozpoczyna się od wodnego wyścigu, w którym Ash i Misty biorą oczywiście udział. Jak jednak nie trudno przewidzieć, nieokiełznany temperament Totodile'a doprowadza do diskwalifikacji Ketchuma. Jednocześnie chłopak poznaje młodą dziewczynę, która z niewiadomych powodów staje się celem Ariadosa i Espeona. Pikachu i jego trener stają w obronie pięknej osobniczki, przez co zostają wplątani w niezłą aferę. Teraz to od nich zależeć będą losy Alto Mare. Jeśli bowiem dwie złodziejki - Annie i Oakley zdobędą kontrolę nad Mistycznym Kryształem (Sould Dew), nad miastem zawiśnie niebezpieczeństwo.

Kolejny film, który możemy oglądać dzięki kanałowi Film Box.

~p_sensei zaktualizował Gulon


Bohaterowie - Latios & Latias