Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Pokemon Valhalla i jej redakcja działa nie tylko w internecie! Staramy się robić także jak najwięcej w realnym świecie, aby Kieszonkowych Stworków wokół nas było jak najwięcej i w jak najlepszej jakości. W tym dziale możecie zobaczyć co udało nam się osiągnąć do tej pory.

Valhalla na żywo - Konwent Niucon 2015

Ekipy serwisów Pokemon Valhalla, WAW Pokemon oraz AntyGaming pojawiły się na tegorocznym konwencie Niucon 7 we Wrocławiu. Dzięki współpracy z Dystrybutorem produktów Nintendo na Polskę – firmę ConQuest Entertainment, mieliśmy możliwość rozdania wam małego giveawaya w postaci figurki Amiibo Pikachu oraz dwóch cover plate’ów na konsolę New Nintendo 3DS (z motywami z gier Pokemon Omega Ruby i Alpha Sapphire).

Sam konwent (swoją drogą trzeci największy w Polsce) był świetną okazją, by spotkać się z Wami – fanami Pokemon. Idealnym miejscem na to był Nintendo Room – pokój przeznaczony dla fanów Nintendo, w którym oprócz ciekawych prelekcji, fani mogli stoczyć kilka turniejów (nie tylko Pokemon) oraz powymieniać się Pokemonami i StreetPassami (sam zdobyłem około 60).

Oprócz tego, na konwentowiczów czekały atrakcje w dwóch budynkach uczelni oraz (niestety dość mocno oddalony) Sleep Room w którym toczyło się drugie życie.

Byście mogli się przekonać jaka atmosfera toczy się na takich konwentach jak siódmy Niucon, zapraszam do obejrzenia filmów które przygotowaliśmy dla Was z naszego wyjazdu. Z mojej strony pragnę jeszcze raz pogratulować naszym fanom, którzy otrzymali nasze gadżety, a zwłaszcza Lucarowi do którego trafiła nasza perełka – figurka Amiibo Pikachu!Oprócz Niuconu, mieliśmy także okazję po raz pierwszy kupić wydanie DVD anime filmu Sailor Moon R wydawane przez wydawnictwo Anime Eden, którego prawą ręką jest Daru. Jeśli jesteście ciekawi, zapraszam do obejrzenia wywiadu z wydawcą:

Naszym zdaniem konwent był bardzo udany, lecz w przyszłym - 2016 roku się na nim nie pojawimy. Dlaczego? Dlatego, że Niuconu nie będzie, a jego organizatorzy będą zajmowali się pracami nad XXXI edycją Polconu, na który na pewno zawitamy! ;-)

Bardzo mocno dziękujemy na wsparcie firmie ConQuest Entertainment! Zapraszamy do polubienia ich fanpage na Facebooku!

~vulpi