Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Pokemon Valhalla i jej redakcja działa nie tylko w internecie! Staramy się robić także jak najwięcej w realnym świecie, aby Kieszonkowych Stworków wokół nas było jak najwięcej i w jak najlepszej jakości. W tym dziale możecie zobaczyć co udało nam się osiągnąć do tej pory.

Valhalla na żywo - Nagrania polskiej wersji

Redaktorzy Pokemon Valhalli, Darek (pseudonim Daru) oraz Jacek (pseudonim PokeMan), zostali zaproszeni przez Panią Marzenę Omen-Wiśniewską, odpowiedzialną za Kierownictwo Produkcji, do Studia Eurocom, w którym nagrywany był dubbing do polskiej wersji 11 serii serialu "Pokemon" i filmu Giratina i Strażnik Nieba. Tylko tutaj możecie przeczytać ich relacje oraz zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia!

Nagrania do odcinków #27-#33 z Wymiaru walki rozpoczęły się w czwartek, 12 marca 2009 roku. Redaktorzy nie odwiedzili studia tego samego dnia - Jacek był na nagraniach pierwszego dnia, z kolei Darek przyjechał dopiero w piątek. Później, 21 maja 2009, Jacek odwiedził studio jeszcze raz, podczas nagrywania dubbingu do filmu Giratina i Strażnik Nieba. Ich relacje możecie przeczytać klikając w linki poniżej.

Ekipa techniczna nagrań

Marzena Omen-Wiśniewska
Kierownictwo produkcji
Oddana pracy, kieruje działaniem w całym studiu. Pani Marzena jest zawsze otwarta na wszelkie propozycje i to właśnie ona załatwia wszelkich potrzebnych aktorów.


Tomasz Marzecki
Reżyseria
Wybiera aktorów na poszczególne role oraz podpowiada im jak grać. Zawsze cierpliwy i gotowy poświęcić czas poczatkującym aktorom.


Krzysztof Podolski
Dźwięk i montaż
Pilnuje nagrań, przestawia mikrofon, sprawdza czy wszystko dobrze się nagrało, a potem montuje polską ścieżkę dźwiękową.

~Daru