Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Czy możliwe są podróże w czasie? Otóż okazuje się że tak, wystarczy jedynie spotkać Legendarnego Pokémona - Celebi. Może się o tym przekonać młody trener - Sammy, który przebywa aż czterdzieści lat w przyszłość, tylko dlatego, że chciał uratować niepozornego Stworka przed kłusownikiem. Nie wie on jeszcze, że prawdziwe kłopoty dopiero się zaczną.

Celebi: Głos Lasu

Celebi: Głos Lasu

  • Tytuł polski: Pokémon: Głos Lasu
  • Tytuł angielski: Celebi: Voice of the Forest
  • Tytuł japoński: セレビィ時を超えた遭遇 (Celebi: A Timeless Encounter)
  • Polska premiera: 15 lipca 2007
  • Amerykańska premiera: 18 marca 2003
  • Japońska premiera: 8 lutego 2002

Opis filmu

Fabuła tego filmu skupia się w okół małego i niepozornego Pokémona - Celebi, który jest nielada kąskiem dla kłusowników i kolekcjonerów. Przekonuje się o tym także młody trener Sammy, który ratuje Stworka przed zagrożeniem. Niestety, Trawiasty Pok instynktownie używa swych mocy, przenosząc się w przyszłość, razem ze swym wybawcą.

Czterdzieści lat później Sammy poznaje Asha, Misty i Brocka, z którymi próbuje odszukać Mistycznego Stworka. Niestety, prawdziwe kłopoty dopiero się szykują, gdyż na scenę wkracza złowrogi Viscious, należący do Zespołu R, który przy użyciu najnowszych technologii stara się zdobyć Celebiego. Jego najsilniejszą bronią jest chyba Dark Ball, który potrafi zamienić najłagodniejszego Pokémona w prawdziwą bestię. Oczywiście, nie zabraknie również Jessie, Jamesa i Meowtha, którzy usilnie starają się dogonić "kolegę po fachu". Kto pierwszy dotrze do Mistycznej istoty, czy będą to nasi bohaterowie, czy raczej czarne charaktery?

Film dopiero po 7 latach mogli oglądać nasi rodacy dzięki kanałowi Film Box.

~p_sensei


Celebi: Głos Lasu