Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

pokemon
Marzenia dzieci są chyba najpiękniejsze. Wielu twórców czerpało z nich natchienie przez wieki. Co jednak się stanie, gdy sny dziewczynki o imieniu Molly zostaną spełnione w każdym celu. Spokojnym Greenfield wstrząśnie zdarzenie, którego nikt nie mógł przewidzieć.

Zaklęcie Unown

Zaklęcie Unown

  • Tytuł polski: Pokémon: Zaklęcie Unown
  • Tytuł angielski: Spell of the Unown
  • Tytuł japoński: 結晶塔の帝王 ENTEI (Emperor of the Crystal Tower: Entei)
  • Polska premiera: 8 kwietnia 2002
  • Amerykańska premiera: 6 kwietnia 2001
  • Japońska premiera: 8 lipca 2000

Opis filmu

Profesor Hale Spencer zajmujący się badaniem nad legendarnym Pokémonami natrafił na niezwykłe odkrycie - Unown. Niestety, przez przypadek zostaje on wciągnięty przez te Stworki do innego wymiaru.

Pech chciał, że naukowiec samotnie wychowywał pięcioletnią córeczkę - Molly, w której ręce wpadają mistyczne układaniki, którymi zajmował się jej ojciec. Kiedy dziewczynka przypadkowo uwalnia Unowny, stworki zaczynają spełniać jej marzenia. Jedno z nich to chęc posiadania obojga rodziców, w związku z czym najpierw wygenerowany zostaje Entei, który następnie porywa panią Ketchum. Delliah, pod wpływem hipnozy, uznaje Molly za swą córkę. Na szczęście Ash, Misty i Brock wkraczają do akcji, a zyskując wsparcie od Charizarda, stają przeciwko Psycho-Pokémonom i ich sile.

Trzeci już film o Kieszonkowych Stworkach, którego akcja toczy się w krainie Johto. Oprócz wartkiej akcji, nie zabraknie też zapierających krew w żyłach pojedynków, ale także wzruszających scen. Kino familijne pełną gębą!

Galeria~p_sensei


Zaklęcie Unown